Чому корисна глина для обличчя

Глина вважається цілющим даром Землі не тільки для збереження краси зовнішньої, а й внутрішньої. Її можна застосовувати не тільки зовнішньо – у вигляді масок, обгортань, ванн, але і всередину – теж у різних її формах (у порошку, розчині або кульками у вигляді капсул).

Глина для обличчя, крім очисної функції, здатна і живити, і лікувати, а також відновлювати порушену енергетику хворого органа й організму в цілому. Вона може поділитися з нами незліченними природними багатствами. Тому, обираючи глину, ми повинні враховувати вплив її хімічного складу не тільки на тип шкіри обличчя, але і на весь організм.

Основні властивості глини

Активний вплив глинистих часток на людські тканини пов’язаний з їхньою здатністю абсорбувати токсини й отрути, боротися зі хвороботворними бактеріями (а значить, знімати запалення), покращувати склад крові, активізувати клітинний обмін.

Як традиційний, екологічно чистий матеріал для косметичних масок, глина демонструє не тільки очисний, а й відбілювальний, тонізувальний і омолоджувальний ефекти. Це пов’язано з її йоннообмінною здатністю, тобто можливістю глинистих часток зв’язувати своїми іонами надлишок речовин (їхні катіони), які й викликають проблеми на поверхні шкіри. Таким чином, ми можемо говорити про високі абсорбційні властивості глини.

Друга цінна можливість глини – заповнювати відсутнє клітинне живлення. Вже починаючи з віку 25-30 років клітини організму (і шкіри, звичайно) відчувають справжній «голод», пов’язаний із нестачею мікроелементів, необхідних для нормальної життєдіяльності всіх тканин. У таких умовах починається швидке старіння всього шкірного покриву, і обличчя теж.

Тож від зморшок, для молодості шкіри рекомендована маска з глини для обличчя.

Як глина впливає на шкіру

Глина містить усі мікроелементи та мінеральні солі, яких потребує шкіра: фосфати, азот, залізо, калій, кальцій, кремнезем і багато інших. Глина – 100%-ва природна суміш мінералів у найдрібнішій їхній фракції, які відповідають за її колір.

Біла глина – каолініт практично в чистому вигляді.
Жовта глина – натрій і його солі, солі сірки (плюс сама сірка), залізо тривалентне.

Блакитна глина – кобальт та його солі, кадмій та його солі.

Зелена глина – мідь і її солі, двовалентне залізо.

Червона глина – високий вміст калію і заліза.

Чорна та темно-коричнева глина – залізо і вуглець.

Властивості глини різного забарвлення

Біла глина

Чудово очищає і підсушує шкіру, усуває жирний блиск, звужує пори. Має бактерицидні властивості.

Синя глина

Стимулює регенерацію (відновлення) клітин шкіри, розгладжує зморшки, підвищує пружність шкіри, підтягує овал обличчя. Зміцнює волосяні цибулини, лікує себорею.

Блакитна глина

Містить білу і синю глину, поєднує їхні властивості.

Зелена глина

Володіє біостимулювальним ефектом. Контролює діяльність сальних залоз, тим самим звужує пори, тонізує шкіру, покращує кровопостачання шкіри обличчя. Має сильну протизапальну дію (прекрасний засіб для проблемної шкіри з акне), чудово прибирає набряклість обличчя.

Жовта глина
Знищує хвороботворні бактерії під час вугрових висипів. Живить шкіру киснем. Багата залізом і калієм, багатьма рідкісними мікроелементами. Рекомендована для «втомленої» шкіри – чудово її пом’якшує, повертає пружність, розгладжує зморшки.

Червона глина

Покращує кровопостачання шкіри завдяки високому вмісту заліза і міді, цинку та інших важливих мікроелементів. Усуває алергічні висипи, нормалізує вироблення шкірного сала. Ефективно бореться з мімічними зморшками, розгладжуючи їх.

Рожева глина

Містить білу і червону глину. Поєднує їхні властивості.

Чорна глина

Очищає жирну і проблемну шкіру, покращує внутрішньоклітинний метаболізм. Активно застосовують у боротьбі з целюлітом.

Все по темі: корисні поради  краса  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин