Сьогодні ХК «Кременчук» зіграє перший півфінальний матч

18:00 «Білий Барс» – «Кременчук», пряма трансляція – телеканал XSPORT

Поєдинки між цими командами в регулярному чемпіонаті завжди складалися досить непередбачувано і цікаво, адже клуби до останнього боролися за друге місце в турнірній таблиці. «Білий Барс» з другого рядка автоматично потрапив до півфіналу і отримав фору для підготовки до найважливішим ігор сезону, а «Кременчук», посівши третє місце, двічі воював з «Вовками», закинувши броварський команді в обох поєдинках за п’ять шайб.

Ще однією перевагою команди Костянтина Буценка стане те, що півфінал «барси» починають на домашній арені, що стане окремим стимулом для «Білого Барса».

Так що, командам належить нелегка боротьба за місце у фіналі, що, звичайно ж, обіцяє всім любителям хокею яскраві і захоплюючі ігри.

Варто відзначити, що півфінальні серії плей-офф УХЛ пройдуть до трьох перемог однієї з команд.

Другий матч проти «Білого Барсу» «Кременчук» проведе також в гостях, 11 березня.

Третій матч «Кременчук» з «Білим« Барсом» зіграє вдома 14 березня о 18:45 на СК «Айсберг». Четвертий і п’ятий матчі 16 і 19 березня відповідно. Відзначимо, що перший, другий, і п’ятий матчі, згідно зі Спортивним регламентом, проходять на майданчику команди, що зайняла більш високе місце в турнірній таблиці за підсумками регулярного чемпіонату.

Все по темі: Білий Барс  Кременчук  півфінал  ХК 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин