Як відбілити зуби природними засобами

Безбарвні або пожовтілі зуби є загальною проблемою людей у всьому світі. Вони можуть бути причиною невпевненості під час спілкування.

Є багато комерційних відбілювачів зубів, ці продукти продають у багатьох магазинах.

Однак люди прагнуть їх уникнути, оскільки вони містять шкідливі хімічні речовини. На щастя, є деякі домашні засоби для відбілювання зубів, що цілком можна використовувати. Пропонуємо деякі з найбільш поширених у природі натуральних засобів для відбілювання зубів.

• Відбілювання сіллю. Кухонна сіль діє як природний відбілювач зубів. У той же час вважається, що вона володіє антибактеріальними властивостями. Можна розчиняти столову ложку солі у склянці води і полоскати рот цим розчином перед чищенням зубів. Або змішувати щіпку солі із зубною пастою під час чищення зубів.

• Яблучний оцет. Цей антибактеріальний засіб має чимало способів використання для зміцнення здоров’я. З його допомогою можна відбілювати зуби. Оцтом у нерозведеному вигляді слід полоскати рот.

• Харчова сода. Існує кілька різних способів, завдяки яким соду можна використати для відбілювання зубів. Наприклад, просто нанести невелику кількість харчової соди на зубну щітку і ніжно чистити зуби. Адже використання соди далеко не найделікатніший метод відбілювання зубів у домашніх умовах. Можна також змішати соду з іншими перерахованими природними засобами для відбілювання та лікування зубів (сіль, яблучний оцет або перекис водню) для підвищення ефективності відбілювання.

Ці домашні засоби для відбілювання зубів цілком безпечні, якщо використовувати їх правильно. Але варто все ж порадитися з лікарем і отримати дозвіл, перш ніж застосовувати будь-який із них.

Звичайно, ці методи відбілювання зубів природними засобами в домашніх умовах не принесуть дуже швидкого результату, проте, безсумнівно, допоможуть усунути наліт на емалі, який зробив її темнішою.

Все по темі: здоров`я  краса  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин