Для населення ціни на електроенергію підніматися не повинні

Ціни на електроенергію для населення не повинні бути підвищені, вважає президент України Петро Порошенко.

Про це на своєму сайті повідомляє «Интерфакс-Украина».

«Український народ, українські люди не повинні платити за ці забаганки, і ціни для населення не повинні бути підвищені … Я сумніваюся, що в квітні – принаймні мені про це нічого невідомо – ця система (впровадження стимулюючого регулювання, RAB-тариф – ІФ ) буде введена. Думаю, що це вимагає додаткових кроків з боку регулятора, уряду і, можливо, парламенту», – сказав президент в інтерв’ю українським телеканалам в середу ввечері, відповідаючи на питання, про можливе підвищення тарифів на електроенергію з 1 квітня.

Він зазначив, що сьогодні в Україні не створено ринок електроенергії. «Так, треба вводити європейські норми. Так, треба виконувати ті зобов’язання, які ми брали в Угоді про асоціацію, під якими стоять підписи тих, хто має безпосередньо відношення до Угоди про асоціацію. Це зобов’язання парламенту і уряду, не президента», – додав він.

RAB-регулювання – це широко застосовуюча в європейських країнах система довгострокового тарифоутворення, основною метою якої є залучення інвестицій в розвиток і модернізацію електромереж, тоді як на сьогодні тарифи для компаній електроенергетичного сектора розраховуються за принципом «витрати плюс».

Все по темі: електроенергія  україна  Ціни 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П’ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин