#Хочеш «Без обмежень» у Кременчуці?

Концерт у рамках Всеукраїнського туру український чоловічий гурт «Без обмежень», а також презентація їхнього нового синглу #Хочеш відбудеться 20 березня.

Початок – о 19:00. Місце проведення – ПК «Кредмаш».

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. Без кордонів у стилі, без кордонів в почуттях і емоціях… В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

У творчому доробку музикантів є пісні, відео-роботи, саунд-трек до фільму, та навіть гімн спортивної команди. Маючи за плечима непоганий багаж, «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» ні на хвилину не припиняють свій творчий рух уперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях та громадських акціях.

Кожен виступ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. У піснях БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожен знайде, щось близьке собі, адже пісні наповнені непідробними емоціями, енергетикою та почуттями.

Хочете перевірити на що здатні ці хлопці? Тоді, не зволікайте, беріть друзів та сміливо прямуйте на концерт», – закликають організатори.

Вартість квитків: 150 – 450 гривень.

Придбати квитки можна у БЦ «Бульвар».

Довідки за телефоном: 097 049 34 30.

Все по темі: #Хочеш  Без обмежень  концерт  Кредмаш  музика 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин