#Хочеш «Без обмежень» у Кременчуці?

Концерт у рамках Всеукраїнського туру український чоловічий гурт «Без обмежень», а також презентація їхнього нового синглу #Хочеш відбудеться 20 березня.

Початок – о 19:00. Місце проведення – ПК «Кредмаш».

«БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям. Без кордонів у стилі, без кордонів в почуттях і емоціях… В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

У творчому доробку музикантів є пісні, відео-роботи, саунд-трек до фільму, та навіть гімн спортивної команди. Маючи за плечима непоганий багаж, «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» ні на хвилину не припиняють свій творчий рух уперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях та громадських акціях.

Кожен виступ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. У піснях БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ кожен знайде, щось близьке собі, адже пісні наповнені непідробними емоціями, енергетикою та почуттями.

Хочете перевірити на що здатні ці хлопці? Тоді, не зволікайте, беріть друзів та сміливо прямуйте на концерт», – закликають організатори.

Вартість квитків: 150 – 450 гривень.

Придбати квитки можна у БЦ «Бульвар».

Довідки за телефоном: 097 049 34 30.

Все по темі: #Хочеш  Без обмежень  концерт  Кредмаш  музика 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин