Астрологiчний прогноз на 12-18 березня

ОВЕН

Чим активнiшими ви будете, тим кращим виявиться результат. Проте важливо давати собі відпочивати. Вас пiдтримають однодумцi. Тiльки з начальством краще контактувати трохи менше. Намагайтесь нiкого не ображати. У середу i четвер у вiдносинах із пiдлеглими можуть виникнути проблеми через неузгодженість, рiзну мету.

ТЕЛЕЦЬ

Керiвникам-Тельцям саме час зайнятися кадрами. Якщо у вас пiд керiвництвом тiльки домашнi, доведеться обмежитися їхнiм вихованням. Якщо зовсiм нiкого, то займіться самовдосконаленням. Тiльки спершу варто продумати все до дрiбниць. Саме час зайнятися вивченням нових мов i технологiй. У вихiднi краще надати перевагу усамітненню і гарній книзі.

БЛИЗНЮКИ

На початку тижня імовiрна приємна звiстка. У вас буде привiд похвалити себе. У середу, викриваючи вади iнших людей, пам’ятайте про власну недосконалiсть i те, що критика повинна бути конструктивною. Спiлкування з друзями допоможе у вирiшеннi багатьох проблем. Цього тижня дiти радуватимуть вас своїми успiхами i досягненнями. У вихiднi вас чекає чимало цiкавого.

РАК

Наступний тиждень може принести багато дiлових пропозицiй. Обирайте найперспективнiшi. Вам доведеться попрацювати, щоб врахувати свої iнтереси i нiкого не образити. Можливе ускладнення вiдносин із колегами на роботi. У четвер не варто поширювати свiй поганий настрiй на людей, якi вас оточують, це i без того вельми конфлiктний день. У недiлю можливi приємнi новини здалеку.

ЛЕВ

Цього тижня вашi бажання узгоджуватимуться з вашими можливостями. У вiвторок стежте за новинами i перемовинами – вони вплинуть на ваше найближче майбутнє. У п’ятницю спiлкування з колегами принесе позитивні емоцiї. У недiлю забудьте про всi проблеми i справи, проведiть цей день у зручнiй i комфортнiй атмосфері.

ДIВА

Цього тижня будуть актуальними тiльки чеснi вiдносини. Поступово зростає ваш авторитет, колеги чекатимуть вiд вас спiвчуття i пiдтримки. Допоможiть їм, але не намагайтесь звалювати на свої плечi надто багато чужих проблем. Перша половина тижня може виявитися надмiрно метушливою i напруженою. Імовірна гостра боротьба з конкурентами. Витримавши цi випробування, ви зможете довести собi й навколишнім, що маєте повне право на самостiйнi рiшення.

ТЕРЕЗИ

Тиждень вдалий для пiдбиття пiдсумкiв i звiтiв про виконану роботу. Експерименти небажанi, краще використовувати перевiрені методи. У понедiлок не рекомендується налагоджувати дiловi вiдносини з новими партнерами. У вiвторок ваша товариськiсть знайде гiдне застосування. У другiй половинi тижня можливi деякi ускладнення у справах i розбiжностi з дiловими партнерами. У сім’ї теж буде нелегко домовитися.

СКОРПIОН

Професiйнi iнтереси та особисте життя тiсно переплiтатимуться, у дiлових проектах можуть брати участь вашi друзi або родичi. У вiвторок будьте обережнi, спiлкуючись зi стороннiми, цього дня бажано контролювати не тiльки дiї i слова, але й думки. У середу обставини складатимуться сприятливо, вас чекає додатковий прибуток. Наприкінці тижня вийде реалізувати проект. У вихiднi бiльше вiдпочивайте i спiлкуйтеся.

СТРIЛЕЦЬ

Скромнiсть прикрашатиме вас i врятує вiд непорозумiнь та конфлiктних ситуацiй. Але за свої права доведеться поборотись, пiдберiть належне аргументування, тодi до вас прислухаються. Вам зараз потрiбно менше базiкати, краще приховати свої вразливi мiсця подалi вiд поглядiв навколишніх. Це необхiдно для вирiшення важливих справ та уникнення помилок.

КОЗЕРIГ

Цей тиждень може виявитися вельми сприятливим часом для перегляду системи цiнностей, а також втiлення планiв у життя. У вiвторок можливі помилки на роботi, пов’язанi не з вашою некомпетентнiстю, а зі втомою. У четвер у планах можуть вiдбутися iстотнi змiни. У п’ятницю для вирiшення проблем, що накопичилися, знадобляться стараннiсть i тривала клопiтка робота.

ВОДОЛIЙ

Якщо ви бажаєте досягти значних результатiв, потрiбно дiяти хоч i м’яко, але наполегливо. Не сидiть, склавши руки, навiть якщо ви абсолютно впевненi в тому, що все необхiдне для успiху вже зробили. Вiд вашої активностi й енергiї залежатиме втiлення планiв у реальнiсть. У четвер, займаючись улюбленою справою, ви можете знайти втрачену гармонiю. Будьте уважнi до близьких людей, i вони обов’язково вiдплатять вам тим самим.

РИБИ

Практично все, що ви запланували, вийде реалізувати. У вiвторок приведiть до ладу всi свої справи i думки, ретельно пiдготуйтеся до важливих для вас подiй. Не потрiбно стримувати свої емоції. Якщо вам хочеться розважитися, так i зробiть. Із запланованими цього тижня зустрiчами справи йтимуть дуже погано – вони зриватимуться то через запiзнення, то через непорозумiння. Не варто розраховувати на те, що домовленостi будуть виконані.

Все по темі: астропрогноз  віщування 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин