GLOBAL MONEY WEEK: українцям розкажуть про фінансову грамотність

Долучитися до заходів можуть школярі, студенти вишів і професійно-технічних закладів, волонтери, педагоги та представники фінансових установ.

2 до 18 березня 2018 року в Україні проходитиме Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей).

За інформацією МОН України, долучитися до заходів можуть школярі, студенти вишів і професійно-технічних закладів, волонтери, педагоги та представники фінансових установ. Під час проекту вони дізнаються про правильне планування бюджету та фінансову безпеку, навчаться створювати пасивний дохід, розумно заощаджувати та вести бізнес.

Для того, щоб інформація подавалась у доступній та цікавій формі, а також краще засвоювалася учасниками, організатори можуть використовувати будь-який з можливих форматів освітніх заходів в межах Global Money Week:

– тренінг-ігри (зокрема гра Cash-flow);

– інтерактивні заняття;

– флешмоби

– вікторини;

– екскурсії до Музею грошей НБУ;

– фінансові дебати;

– розробка та презентація власних проектів тощо.

Участь у заходах Global Money Week не потребує попередньої реєстрації. Але для того, щоб організатори змогли відзначити найактивніших учасників та нагородити їх призами, про перебіг акцій можна повідомляти на електроні адреси Нацбанку ([email protected]), ІМЗО ([email protected]) або УБС ([email protected]).

В Україні Global Money Week проходитиме вже вп’яте. Тема цьогорічних заходів: «Гроші мають значення». Організатором програми стали Національний Банк України, Інститут модернізації змісту освіти, Університет банківської справи, агенство США з міжнародного розвитку USAID, Фонд гарантування вкладів, а також Незалежна асоціація банків України.

Ознайомитися з дорожньою картою заходів, сценаріями та презентаціями конкурсів можна на сайтах організаторів:

https://imzo.gov.ua/events/

https://www.bank.gov.ua

https://www.ubs.edu.ua

Все по темі: GLOBAL MONEY WEEK  українцям  фінансова грамотність 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин