Шоу, приречене на успіх

Саме так називають професіонали конкурс краси. І саме таким був «Miss I am a model & Little miss» у ПК «Нафтохімік» 11 березня.

Вірш, написаний після перегляду фільму «Кіборги», власна колекція футболок, вміння змінювати образи за секунди, східні та латиноамериканські танці, проникливі пісні – цим вражали номінанки. Адже «Miss I am a model & Little miss» – це не лише конкурс краси та вміння дефілювати, а й демонстрація своїх талантів та грації.

«Нововведення цього року – спільна хореографія у старшій групі й демонстрація своїх здібностей – у молодшій», – розповіла директор модельного агентства «Miss I am a model & Little miss»
Аліна Алещенко. Також цього вечора були дефіле у вечірніх сукнях та шкільній формі. Загалом конкурс «Miss I am a model» став у Кременчуці уже доброю традицією.

Цього разу в його рамках провели благодійну акцію «Діти – наше майбутнє». Усі кошти, зібрані пі час неї, витратять на придбання речей для вихованців із Будинку дитини. Передадуть речі 14 березня. Долучитися до акції міг кожен охочий.

Участь в журі учасника «Топ-модель по-українськи», кременчужанина Дмитра Харламова також стала родзинкою цього вечора. Не лише учасниці, а й глядачі влаштували з ним цілу фотосесію.

Загалом у старшій і молодшій групі було по п’ятнадцять номінацій. Але це – вже у фінальній частині конкурсу. А у першому етапі, що відбувся у лютому, претенденток було більше 60. Далі було голосування в Instagram. Ті, хто набрав найбільшу кількість лайків, перейшов у третій тур. Тут був живий кастинг із презентацією себе і дефіле. І вже за його результатами найхаризматичніші та найчарівніші змагалися за корону у старшій та молодшій групі на сцені ПК «Нафтохімік».

«Це дуже корисний досвід. Він додає дівчатам упевненості у собі, уміння триматися на сцені та й просто почуватися вродливою, – розповіла переможниця у старшій групі Анастасія Попова. – Це мій перший серйозний конкурс. Перемога стала неочікуваною і дуже приємною».

До речі, серед глядачок у залі було чимало дівчат, які також мріють стати моделлю. Тож вони із завороженими очима спостерігали за усім, що відбувалося на сцені. А також прямо на сцені після завершення конкурсу влаштували фотосесію з фіналістками «Miss I am a model & Little miss». Також упродовж конкурсу глядачі підтримували дівчат плакатами, дарували конкурсантам квіти та м’які іграшки.

Все по темі: I am a model  Little miss  конкурс краси  Нафтохімік 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин