У Спецсервісі Кременчука не молодий пес чекає на свого господаря

Якщо господар не знайдеться, його віддадуть в добрі руки.

До Кременчуцького Спецсервісу більше місяця тому потрапив великий, сумний, немолодий пес із травмованою лапою, який кілька днів бродив у районі Річкового вокзалу.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», про нього їм повідомили добрі люди, попросивши забрати та полікувати. Сам же він спокійний, неагресивний, але дуже змучений і худий блукав, далеко не йшов, нібито когось чекаючи.

«У Спецсервіс його оглянули, травма лапи була не небезпечною, кістка цілою. Кілька днів він просто спав і їв, майже ні на що не реагував, тільки з тугою і надією дивився на кожну людину, що наближався до вольєра, але, побачивши, що людина чужа, знову замикався… Він чекав свого господаря… Дивитися на це було дуже сумно, в очах собаки – однин біль», – пише Марниа Кожушко.

Пса назвали Зевсом.

«Час і добре ставлення все-таки лікують, зазначає вона. – Минуло трохи більше місяця і наш підопічний підбадьорився! Виявилося, що він ласкавий, гарний, дуже розумний і вихований, знає команди і дуже добре вміє спілкуватися з людиною, може бути веселим, гавкає і задоволеним. Ну як же вийшло так, що він опинився один, в незнайомому місці? Невже прогнали з дому такого чудесного, розумного, старого друга? Насилу віриться … Таку розумну, вірну собаку зазвичай люблять, бережуть і плекають, що ж трапилося? Придивіться, друзі, може, хтось його впізнає? Якщо господар не з’явиться, ми віддамо Зевса в добрі й надійні руки! Так, він не молодий, більша половина життя вже прожите, але попереду ще кілька щасливих років. Зевс стане найкращим другом, він надзвичайно розумний пес! СОБАКА з важкими МИНУЛИМ ЗДАТНА НА особливо ВІРНІСТЬ, ВОНА ВМІЄ ЛЮБИТИ, ЯК НІХТО ІНШИЙ».

Адреса: КП «Спецсервіс-Кременчук», вул. Горького, 48/75

Телефони: 067 – 203 – 21 – 97 – черговий телефон, Спецсервіс,

098 – 779 – 54 – 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання.

 

 

Все по темі: Кременчук  пес  чекає на господаря 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин