Як у Полтавській міськраді “активісти” побилися з депутатами


У Полтавській міськраді між “активістами”, які, за їхніми словами, прийшли висловити своє невдоволення прибиранням вулиць від снігу, і депутатами сталося кілька конфліктів із застосуванням сили. Про це повідомляють місцеві ЗМІ. 

Згідно з повідомленням  0532, почалося все з того, що “активісти” під будівлею міськради влаштували акцію протесту проти бездіяльності влади під час складних погодних умов. Мітингувальники періодично перекривали рух по вул. Соборності.

Після цього “активісти” перемістилися безпосередньо в будівлю міськради.

Видання poltava.to повідомляє, що перед засіданням міськвиконкому нібито побили начальника управління з питань звернень громадян Ігоря Веригу, який виніс з приміщення принесені туди “активістами” сіль і пісок.

Чиновник оголосив в залі засідань, що засідання виконкому переноситься. Після цього виникла друга бійка – між Веригою і  Олександром Масюком, якого полтавські ЗМІ називають громадським “активістом”.

Крім того, за повідомленнями журналістів, сталася сутичка між “активістом” Євгеном Мавлетбаєвим і керівником апарату міськради Романом Мельником.

Присутня в будівлі міськради поліція намагалася разборонити забіяк. Затриманих немає. На сайті ГУ Нацполіції в Полтавській області про інцидент в міськраді нічого не повідомляється.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин