Дайджест податкових новин

На соціальні гарантії платники податків Кременчуцької ОДПІ спрямували майже 249  мільйонів гривень ЄСВ

За січень-лютий 2018 року платники податків Кременчуцької ОДПІ перерахували до бюджету 248 млн. 766 тис. грн.. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що майже на 77 млн. грн. або майже на 45 відсотків перевищує показник  минулого року.

За словами в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрія Якименка, позитивну динаміку надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування досягнуто завдяки цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення.

 

Адміністративна послуга «Видача відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків» стала в Кременчуці найпопулярнішею

За два місяці поточного року в Центрах обслуговування платників Кременчуцької ОДПІ надано 10 130 адміністративних послуг, в т.ч. в лютому – 6869.

Відмічається, що в лютому лідером по популярності серед 18 адміністративних послуг, які надаються в податковій інспекції, вперше стала послуга «Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків». Всього з  початку року видано 3 975 таких довідок, з них в лютому  – 3 611. Особливої актуальності ця послуга набула у зв’язку з проведенням кампанії декларування  доходів громадян, та е-декларуванням.

Кременчуцька  ОДПІ звертає увагу громадян, що  за допомогою приватної частини сервісу «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.sfs.gov.ua,) існує можливість отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з ДРФО для заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

Тобто громадянам  необов’язково звертатися до податкової інспекції щодо отримання довідки про свої доходи. Одержати її можна за допомогою Електронного кабінету. В цих випадках, робота з електронним сервісом в особистому кабінеті здійснюється з використанням електронного цифровоhttp://kh.sfs.gov.ua/data/material/000/247/326290/img/5a7c571aaa672.jpgго підпису (ЕЦП) – ключа, згенерованого як для фізичної особи.

Щодо решти адміністративних, послуг за якими в січні-лютому 2018 року  зверталися  громадяни і представники бізнесу Кременчуцька ОДПІ інформує таке.

За послугою з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової звернулося 3 551 громадян.

Також запитуваними з боку суб`єктів господарювання у січні-лютому були такі адміністративні послуги: надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 649 звернень; реєстрації платника єдиного податку – 298 звернень, реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 368 звернень; реєстрації книг обліку розрахункових операцій – 629, видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету – 281 довідка.  та інші.

 

Дарунок у вигляді нерухомості: коли не подавати декларацію

Відповідно до пп. «а» пп. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу за нульовою ставкою оподатковуються об’єкти спадщини/дарування, що успадковуються/отримуються у дарунок членами сім’ї спадкодавця/ дарувальника другого ступеня споріднення.

Членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері і з боку батька, онуки (пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

У разі якщо особа є членом сім’ї дарувальника другого ступеня споріднення, то дохід у вигляді вартості отриманого такою особою у дарунок нерухомого майна (квартири) у 2017 р. оподатковується ПДФО за нульовою ставкою. При цьому податкова декларація про майновий стан і доходи не подається, але за умови відсутності інших підстав для подання декларації.

 

Скільки ЄСВ має сплатити новостворена ФОП

Єдиний внесок сплачується ФОП за місяць, в якому відбулася його реєстрація в повному обсязі, незалежно від отриманого доходу. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області

 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
9 Грудня, 2018 Неділя
8 Грудня, 2018 Субота
7 Грудня, 2018 П’ятниця
6 Грудня, 2018 Четвер
більше новин