Паралімпіада-2018. Медальний рейтинг. Україна вийшла на друге місце

Збірна США лідирує в медальному рейтингу

На Паралімпійських іграх в Пхенчхані завершено черговий день змагань. Збірна України продовжує відмінний виступ в Південній Кореї. За підсумками сьогоднішнього дня наші паралімпійці завоювали сім медалей і піднялися на друге загальнокомандне місце в медальному рейтингу! На рахунку України 15 медалей з яких п’ять «золотих»!

У шести гонках з біатлону українські паралімпійці здобули шість медалей, серед них два «золота»!

Чемпіоном Паралімпіади в гонці на 12,5 км (сидячи) став Тарас Радь, який ідеально пройшов всі вогневі рубежі і виграв у переслідувачів більше хвилини! У жіночій збірній перемогу здобула Оксана Шишкова, якої не було рівних в гонці на 10 км (з порушенням зору). Оксана більше двох хвилин виграла у найближчій переслідувача. У цій же гонці українка Ольга Прилуцька стала четвертою.

До останнього претендував на перемогу в своїй гонці Олександр Казик, який всю дистанцію йшов лідером, але два промахи на останніх рубежах і не найвища швидкість дозволили білорусу Юрію Голубу завоювати «золото», а наш спортсмен отримає «срібло»! Третім став українець Юрій Уткін, який на 0,4 секунди випередив свого співвітчизника Віталія Лук’яненка.

Чергову медаль Паралімпіади добув Ігор Рептюх, який до вчорашнього «золоту» додав «срібло». А Людмила Ляшенко поповнила скарбничку збірної України «бронзою».

Таким чином, в активі наших Паралімпійців вже п’ять золотих медалей! Українці у загальному заліку обійшли атлетів з Росії, які опустилися на третю сходинку.

Все по темі: Медальний  Паралімпіада 2018  рейтинг