Сьогодні Шахтар зіграє проти Роми у Лізі чемпіонів

13 березня, Рим, “Стадіо Олімпіко” 21:45. Пряма трансляція на телеканалах «Україна» і «Футбол 1».

«Шахтар» почав підготовку вже на наступний день після перемоги над «Ворсклою». «Гірники» працювали в Києві, а вдень 12 березня прилетіли в Рим. Увечері напередодні гри на «Стадіо Олімпіко» відбулася прес-конференція Паулу Фонсека і Марлоса, а також відкрите тренування.

суперник

Після першої зустрічі з «Шахтарем» «Рома» провела 3 поєжинки в Серії А. Від «Мілана» підопічні Еусебіо Ді Франческо за аналогією з харківським поєдинком пропустили 2 м’ячі у другому таймі (0: 2). Знаковим став матч «Наполі», що лідирував: на гол Лоренцо Інсіньє в дебюті через хвилину відповів Дженгиз Юндер, в середині тайму Джеко вивів команду вперед, а ближче до кінця точні удари Едіна і Перотті зняли всі питання (4: 2 на «Сан-Паоло» в підсумку).

Останньою репетицією перед Лігою чемпіонів для «джаллороссі» виявився домашній розгром «Торіно», причому Манолас, Де Россі і Пеллегріні оформили всі 3 м’ячі у другій половині. Очевидно, що у підопічних Ді Франческо, який в Харкові залишився задоволений лише одним таймом, є баланс і готовність працювати на високих оборотах всі 90 хвилин.

Цікаву заяву за кілька днів до майбутньої гри зробив Раджа Найнгголан: «Я мрію про Скудетто разом з «Ромою» більше, ніж про чемпіонат світу або ж Лізі чемпіонів». Але це особиста думка бельгійського футболіста, і не будемо його сприймати як відношення в Лізі чемпіонів всієї команди. Чвертьфінал найголовнішого єврокубкового турніру – це і рівень, і престиж, не кажучи вже про гроші. В 1/8 фіналу тільки за перемогу команда отримує 1,5 мільйона євро плюс ще і неслабкий бонус в 6,5 мільйона за вихід у чвертьфінал. Піти з поля або ні з чим, або з 8-ма мільйонами – коли на кону такі гроші, футбол буде найвищого напруження.

Нагадаємо, перша гра у Харкові між цими командами завершилася перемогою «Шахтаря» 2:1.

Все по темі: Рома  Шахтар