У Кременчуці на вул. Академіка Герасимовича систему ливневої каналізації удосконалять до в’їздного знаку

Повний обсяг дорожніх робіт заплановано провести до в’їздного знаку з Кропивницького напрямку.

У цьому році на вулиці Академіка Герасимовича система ливневої каналізації буде удосконалена до в’їздного знаку.

За інформацією прес-служби міськради, необхідність проведення таких робіт на не відремонтованій ділянці шляхопроводу була обговорена міським головою Віталієм Малецьким із керівництвом управління житлово-комунального господарства міста під час об’їзду території Кременчука.

Будівництво цієї автомагістралі проводилося кілька десятиліть тому, і тодішніми проектними роботами не передбачалося будівництво мереж ливневої каналізації. Всі талі та дощові води уходили в рів, тому на дорозі виникали сезонні підтоплення.

Минулого року була розпочата перша черга капітального ремонту автомагістралі на вулиці Академіка Герасимовича з облаштуванням системи ливневої каналізації. На сьогодні на відремонтованій ділянці шляхопроводу, незважаючи на стрімке танення великого обсягу  снігу, дорожнє покриття сухе. Нова ливнева каналізація справилася з пропуском води, а  на тій ділянці, де в найближчій перспективі планується проведення капітального ремонту дороги, стоїть тала вода.

Відтепер розпочнеться друга черга дорожніх робіт на вулиці Академіка Герасимовича з будівництва мереж липневої каналізації, якої з моменту будівництва шляхопроводу не існувало.

Повний обсяг дорожніх робіт заплановано провести до в’їздного знаку з Кропивницького напрямку.

 

Все по темі: буде удосконалена  Кременчук  ливнева каналізація 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин