В Україні фізику, хімію, біологію та географію планують об’єднати в один предмет

Найближчим часом такий об’єднаний курс, можливо, введуть в якості експерименту в 1-2 школах в країні

У Міністерстві освіти і науки України займаються проектом з об’єднання в один предмет фізики, хімії, біології та географії. Передбачається, що новий предмет замінить перераховані вище в програмах для старших класів гуманітарного напряму.

Як повідомляє «Страна.ua» з посиланням на «Таймер», про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час візиту до Одеси.

«Це можливо в профільній старшій школі, коли діти вибирають гуманітарний профіль і коли їм не вистачає часу на поглиблене вивчення цікавих для них предметів. Це означає, що частина предметів потрібно якимось способом об’єднати, щоб вони все-таки мали загальне уявлення про картину світу , про природні предмети. Очевидно, що до 9 класу вони вчили ці предмети, але все одно на рівні 10-11 класу такий курс продовжить розвиток», – цитує «Таймер» слова Гриневич.

«Існує міжнародний прогресивний досвід, де природні науки інтегровані в цілісну картину світу, коли людина розуміє природне явище з усіх точок зору», – зазначила міністр.

Конкретних термінів впровадження цього нововведення Гриневич не назвала. В даний час для викладання «об’єднаного» предмета немає ні вчителів, ні підручників, і їх ще належить підготувати.

За словами Гриневич, найближчим часом такий об’єднаний курс, можливо, введуть в якості експерименту в 1-2 школах в країні, після чого використовують отриманий досвід для того, щоб розширити проект на всі школи гуманітарного спрямування.

Все по темі: об'єднати  предмети в школі  україна 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин