Не стримати сліз: до Спецсервісу Кременчука потрапила дуже хвора собачка

На сьогодні призначена дуже складна операція.

Ранок 12 березня у Спецсервісі Кременчука розпочався з телефонних повідомлень про те, що в районі вул. Шевченко ходить змучений, хворий Сембернар.

Як повідомляє Марина Кожушко, начальник відлову і утримання на своїй сторінці в «Фейсбук», не дивлячись на те, що собака ледве пересувалася, до приїзду їхньої машини вона встигла піти в невідомому напрямку, явно когось шукала.

«Завдяки дуже хорошим людям, нам вдалося виявити бідолаху на вул. Махорочная вже після 14:00. Побачили і не стримали сліз… Судіть самі, по фотографіях…», – пише Марина Кожушко.

За її словами, слабка, виснажена, зовсім хвора собака, знесилено лежала на землі, вони побачили страшну пухлину під її хвостом і відчули болючий, гнильний запах.

Собака відразу пішла на контакт, спокійно дала надіти нашийник, і коли з важкістю піднялася на лапи, довірливо притулилася до них, нібито просячи про допомогу.

Після огляду ветеринара з’ясувалося, що це дівчинка, немолода і стан її здоров’я дуже плачевний, але шанс є. На вчора їй була призначена складна операція.

«Люди добрі, ну ЯК, ЯК, ЯК, така розумна, домашня, стара собака виявилася на вулиці в такому стані?, пише Марина Кожушко. – На це просто неможливо дивитися без сліз … Господар, ти де? Може бути, щось трапилося в родині? Може її все-таки шукають? Ми всі проблеми з лікуванням беремо на себе, зробимо все можливе, тільки появися, господар, хоча б подзвони!».

Опинившись в вольєрі Спецсервісу, бідолаха з апетитом поїла, (це хороший знак), як ніби видихнула з полегшенням і з задоволенням залізла в будку.

Все по темі: КП «Спецсервіс-Кременчук»  Сембернар  хвора собака 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин