Українським спортсменам офіційно заборонили брати участь в спортивних змаганнях в Росії

Сьогодні, 14 березня, Міністерство молоді та спорту України видало наказ про заборону участі національних збірних команд України в спортивних заходах на території Російської Федерації.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

“Сьогодення вимагає від нас більш рішучих дій. Тому я підписав новий наказ про те, що відповідно до недавно прийнятого закону України” Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях “, українські спортсмени не будуть брати участь ні в яких змаганнях, що проходять на території РФ “, – зазначив міністр.

Згідно з наказом забороняється планувати та проводити на території Росії тренувальні збори і брати участь в спортивних змаганнях.

“Змагання в Росії, зважаючи на внутрішню і зовнішню політику цієї держави, просто небезпечні для наших спортсменів”, – написав Ігор Жданов.

І закликав міжнародні федерації не призначати змагань на території Росії.

“Міністерство молоді і спорту і я, як міністр, закликаємо міжнародні федерації не призначати змагань на території країни, де систематично нехтують міжнародним законодавством у сфері спорту, і яка є порушником кодексу ВАДА. Агресори і порушники повинні бути вигнані з арени світового спорту”.

Все по темі: заборонили  змагання  Росія  спортсмени 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин