Кременчуцька масляна: мер міста подякував підприємцям за участь в організації та проведенні

На площу Перемоги під час проведення Кременчуцької масляної прийшло більше 10 тисяч місцян.

Цьогорічні проводи зими запам’яталися кременчужанам проведенням етнодійства «Кременчуцька масляна». Завдяки злагодженій роботі організаторів заходу, працівників КП «Благоустрій Кременчука», кременчуцьких підприємців, їх креативним ідеям та нововведенням святкування Масляної цього року було не тільки масштабнішим ніж у попередні роки, а й більш цікавим і змістовним.

За інформацією прес-служби міськради, міський голова Віталій Малецький зазначив, що якщо раніше у заходах з нагоди проводів зими і спалення Марени брали участь по 200-300 кременчужан, то цього року на площу Перемоги під час проведення Кременчуцької масляної прийшло більше 10 тисяч місцян. Керівник міста подякував підприємцям за їх участь у проведенні заходу,  організацію  вуличного громадського харчування.

Також він зазначив, що жителі міста із задоволенням куштували смачні страви, приготовлені кременчуцькими підприємцями, купували  натуральний мед у медоварів, продукція яких теж була представлена на заході, солодощі та випічку від кондитерів  та сувеніри ручної роботи і не тільки.

Він вручив Подяки  всім учасникам етнодійства проводів зими та Колодія «Кременчуцька масляна» та запросив їх до участі у проведенні всіх наступних заходів, які проводитимуться у Кременчуці цього року.

 

Все по темі: "Кремечнуцька масляна"  мер міста  подяка підприємцям 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин