«Основи людинознавства»: пам’ять про єпископа Тихона (ФОТО)

«Зустріч спочатку здалася безперспективною… «Що, слабо? Боїтеся?»… Дорослі, присутні на занятті, розуміють, наскільки мало вони спілкуються зі своїми дітьми…» – це частини вражень від зустрічі та уроків єпископа Тихона у старшокласників від директора Кременчуцького НВК №4 Любові Михайлик.

Цей відгук, чимало інших, деякі лекції єпископа, а також затверджена Міністерством освіти і науки України програма навчального курсу «Основи людинознавства», написана владикою Тихоном спільно з протоієреєм Олександром Поповим та ієромонахом Арсенієм, опубліковані у книзі «Людинознавство. Досвід життя єпископа Тихона». Є тут і основні етапи його життя та пасторського служіння. А ще написані ним вірші.

Презентація книги про єпископа Кременчуцького і Лубенського Тихона відбулася сьогодні, 15 березня. У 2018 році йому могло б виповнитися 50 років.

Про те, як єпископ сам пішов у школи, приніс підручники і привів священиків спілкуватися доступною мовою з дітьми, розповів директор Кременчуцького департаменту освіти Геннадій Москалик.

Про те, що за останні кілька років пройшли навчання та отримали сертифікати за програмою владики сотні викладачів Луганської, Донецької та Львівської областей, розповів сподвижник єпископа Тихона, протоієрей Олександр Попов.

А ще він умів проводити паралелі із сучасними голлівудськими фільмами, наводити приклади із сучасної музики та знав праці сучасних психологів. І все це умів використовувати у спілкуванні зі школярами. Намагався зробити церкву відкритою, зрозумілою. Про це розповів настоятель Свято-Троїцької церкви отець Євген.

На важливість духовної освіти звернув увагу заступник міського голови Руслан Проценко.

Опублікована ця збірка завдяки Всеукраїнському благодійному фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний Президент Кременчука Володимир Матицин. До речі, щороку фонд «Джерело Дніпра» проводить конкурс дитячого малюнка «Краса Божого світу», присвячений пам’яті єпископа Кременчуцького і Лубенського Тихона. Ці малюнки є на сторінках книги.

«Сподіваємося, що уроки життя єпископа Тихона допоможуть зберегти духовні цінності, сформувати моральні орієнтири у дітей та молоді. Цю книгу плануємо роздавати», – звернулася від імені Володимира Матицина представник фонду «Джерело Дніпра».

Книги збираються роздавати безкоштовно.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин