«Живи та працюй в Україні»: в Кременчуці та області збільшилася кількість вакансій з високою заробітною платою

Протягом січня-лютого 2018 року до Полтавської обласної служби зайнятості України звернулось 2,9 тис. роботодавців.

В області продовжується широкомасштабний соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні».

Як повідомляє Полтавська обласна державна адміністрація на своєму сайті, протягом січня-лютого 2018 року до Полтавської обласної служби зайнятості України звернулось 2,9 тисяч роботодавців, які подали відомості про 10,1 тисяч вільних вакансій, що майже на 10% більше ніж у минулому році.

У Полтавській області у 2018 році значно збільшилася кількість вакансій від роботодавців з високою заробітною платою – ПРАТ «Полтавський ГЗК», АТ «Полтавський турбомеханічний завод», Приватне акціонерне товариство «Кременчуцька кондитерська фабрика», Публічне акціонерне товариство «Крюківський вагонобудівний завод», ТОВ «Мехремзавод», ТОВ «Кредо», ось далеко не повний перелік підприємств які пропонують своїм працівникам не менше 10,0 тис грн.

За січень-лютий 2018 року працевлаштовано за сприяння служби зайнятості 5,9 тис. осіб, в т.ч 3,8 тис. осіб до набуття ними статусу безробітного. Крім того, майже 2,0 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою якнайповнішого забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-лютому 2018 року за сприяння державної служби зайнятості 3,5 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла у 2,4 рази та становила 1,8 тис. осіб.

З огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Полтавській області продовжується широкомасштабний соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні», головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці Полтавської області. Організатором проекту виступає Служба зайнятості області за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту в області будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, заплановано проведення масштабних презентацій роботодавців, які гостро відчувають потребу в кадрах, та мають можливість запропонувати шукачам роботи достойну заробітну плату.

Крім того, у поточному році в рамках зазначеного проекту запроваджено проведення масштабної інформаційної кампанії у засобах масової інформації, спрямованої на інформування громадян про реалії працевлаштування за кордоном, загрози, ризики та небезпеки такого працевлаштування.

Все по темі: «Живи та працюй в Україні»  збільшилась кількість вакансій  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин