Кременчуком курсує «податковий тролейбус»

За допомогою нього кременчужанам нагадають про Деклараційну компанію та важливість сплати податків.

У Кременчуці вчора, 15 березня за участі в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрія Якименка та першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбувся урочистий виїзд «тематичного» тролейбуса на маршрут.

За інформацією прес-служби міськради, Андрій Якименко відмітив, що щорічно в Україні з 1 січня проводиться кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко  підкреслив важливість декларування доходів та висловив сподівання, що  цей захід буде ефективним і корисним для  платників податків, він спонукатиме їх своєчасно задекларувати доходи, отримані у 2017 році, та виконати свій конституційний обов’язок перед Україною

Важлива роль в проведені на належному рівні деклараційної кампанії відводиться масово-роз’яснювальній роботі. В цьому році кременчуцькі податківці вирішили обрали й такий креативний спосіб, щоб  донести до жителів інформацію про Деклараційну кампанію.

Від вчорашнього дня  вулицями міста курсуватиме «тематичний» тролейбус та нагадувати  кременчужанам і гостям міста про Деклараційну кампанію та важливість сплати податків.

 

 

 

 

 

 

Все по темі: "податковий тролейбус"  Кременчук  сплата податків 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин