Назви вулиць Кременчука відповідатимуть нормам українського правопису

З даною пропозицією звернулося Кременчуцьке міське об’єднання осередків товариства української мови ім. Т.Г. Шевченка. 

Назви вулиць Кременчука приведуть у відповідність до норм українського правопису.

За інформаціє ю прес-служби міськради, дане рішення було прийняте вчора, 15 березня на засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Кременчуці.

З пропозицією привести у відповідність до норм українського правопису назви вулиць Кременчука звернулося Кременчуцьке міське об’єднання осередків товариства української мови ім. Т.Г. Шевченка.  Це питання було опрацьоване спеціально створеною комісією, до якої увійшли компетентні фахівці, викладачі української мови, та погоджене з ініціаторами.

Тож вчора, на засіданні прийняли рішення щодо необхідності приведення у відповідність до норм українського правопису назв 18 вулиць.

Щодо назв чотирьох вулиць, по яким виникли дискусії, прийнято рішення звернутися до Інституту української мови НАН України за роз’ясненнями. Громадські діячі пропонували також до назв вулиць, які носять прізвища відомих людей додати ще й імена, наприклад вул. Макаренка – вул. Антона Макаренка, про те, зійшлися на тому, що назви не змінюватимуть, а на вулицях розмістять  таблички з інформацією про тих людей, на честь яких вони названі.

Після отримання роз’яснень  Інституту української мови НАН України рішення комісії буде винесене на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.

 

Все по темі: відповідатимуть нормам українського правопису  Кременчук  назви вулиць 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин