«Нова пошта» оновлює тарифи на основні та додаткові послуги

Новий тариф набуде чинності 19 березня.

Компанія «Нова Пошта» оновлює тарифи на основні та додаткові послуги. Зокрема, змінюються тарифи для відправлень до 30 кг (документи, посилки), від 30 кг (вантажі), а також на «Палети» і «Шини-диски». Крім того, переглянута вартість додаткових послуг та упаковки.

Про це повідомляє «Нова пошта» на своєму сайті.

У категорії відправлень до 30 кг «Нова Пошта» для зручності клієнтів зменшила кількість градацій посилок і ввела нову тарифну зону – «по області». Вона користується все більшим попитом серед клієнтів і буде мати більш низький тариф, ніж доставка по Україні. У категорії відправлень від 30 кг компанія зменшує кількість тарифних зон і знижує вартість базових 30 кг в межах області, на які також останнім часом зростає попит.

Також зменшується кількість тарифних зон для відправки палет, шин і дисків, а в категорії «Палети» знижений тариф для відправлень з піддоном до 0,49 м2 і вагою до 500 кг. Для зручності самостійного розрахунку вартості доставки вантажів від 30 кг компанія спрощує нарахування доплати за адресне обслуговування: якщо раніше використовувалися діапазони ваги, то зараз за кожні 100 кг введена фіксована доплата. Також з метою спрощення самостійного підрахунку вводиться фіксована доплата за адресне обслуговування для кожного з чотирьох видів градацій палет.

Новий тариф набуває чинності 19 березня 2018 року. Тоді ж на сайті компанії будуть опубліковані оновлені прайс-листи «Нова Пошта». Подивитися їх можна буде за посиланням: базові тарифи (https://novaposhta.ua/ru/basic_tariffs).

Все по темі: "Нова пошта"  оновлення тарифів  основні та додаткові 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Вересня, 2019 Неділя
14 Вересня, 2019 Субота
13 Вересня, 2019 П’ятниця
12 Вересня, 2019 Четвер
більше новин