«Учитель року – 2018»: мер міста Кременчука нагородив переможців та лауреатів І туру конкурсу

У цьогорічному конкурсу «Учитель року» взяли участь 20 педагогів із 14 загальноосвітніх закладів Кременчука.  

Вчора, 15 березня міський голова Віталій Малецький зустрівся з педагогічною елітою Кременчука, переможцями міського та обласного турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», аби відзначити їх успіхи в професійній сфері.

За інформацією прес-служби міськради, керівник міста відмітив, що освітяни Кременчука завжди виконували та  виконують місію, покладену на них суспільством, на «відмінно». Підтвердженням цьому є багато чисельні перемоги педагогів і школярів на освітянській ниві.

Він пообіцяв і надалі надавати фінансову підтримку закладам освіти Кременчука, щоб у кожному з них було створене сучасне розвивальне середовище для учнів, а для педагогів – комфортні умови роботи.

Цього дня міський голова Віталій Малецький вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради переможцям І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»:

  • в номінації «Німецька мова» – Наталі Вашерук (гімназія №5);
  • в номінації «Українська мова та література»– Ользі Суворовій (гімназії №5);
  • в номінації «Фізична культура» – Юлії Погорілій-Кузьменко (ліцей №30).

Грамотами виконавчого комітету Кременчуцької міської ради були відзначені лауреати міського конкурсу «Учитель року- 2018» та  за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок в організацію у розвиток національної освіти.

Грамотами Полтавської обласної ради – директора Кременчуцької загальноосвітньої школи №20 Володимира Никифоренка та  директора Кременчуцької загальноосвітньої школи №10 Наталю Мамон.

У цьогорічному конкурсу «Учитель року» взяли участь 20 педагогів із 14 загальноосвітніх закладів Кременчука.  Із числа конкурсантів у 3-му етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» братиме участь Наталя Вашерук, яка здобула перемогу на обласному етапі в номінації «Німецька мова».

Все по темі: "Учитель року-2018"  Кременчук  нагородили переможців та лауреатів 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин