Астрологiчний прогноз на 19-25 березня

ОВЕН

Цього тижня ви можете стати об’єктом плiток. Але не варто турбуватися, хай базiкають. Можливi змiни у планах через фiнансовi проблеми. Понедiлок сприятиме наведенню ладу в думках i справах. У четвер сiм разiв подумайте, перш нiж провокувати конфлiкти. У п’ятницю не варто проявляти рiзкiсть i нетерпимiсть.

ТЕЛЕЦЬ

Цей тиждень обіцяє цiкавi перспективи i пропозицiї у дiловiй сферi. У вiвторок бажано відкоригувати плани, враховуючи реальну ситуацiю. У серединi тижня можливий успiх у справах, а також вагомі прибутки. На роботi вашi пропозицiї схвалить начальство. Можливо, пiдвищать зарплату, але об’єм роботи також збільшиться.

БЛИЗНЮКИ

Цього тижня поліпшиться настрiй, з’являться перспективнi плани. Можливе пiдвищення на роботі й нові обов’язки. У вiвторок проявiть активнiсть i цiлеспрямованiсть для досягнення своєї мети. У серединi тижня несподiваний успiх може принести вмiння взаємодiяти з друзями i дiловими партнерами. У четвер, імовiрно, з’явиться шанс встановити кориснi фінансові зв’язки. У суботу можлива приємна подорож.

РАК

Цього тижня важливо правильно обрати стратегiю i тактику, тодi лавровий вiнок коштуватиме вам мiнiмум зусиль. У середу з’явиться шанс для демонстрацiї ерудицiї i здiбностi до логiчного мислення. За вдалих обставин ви знайдете нових дiлових партнерiв. У суботу замість відпочинку, можливо, доведеться попрацювати.

ЛЕВ

Життя, схоже, стає приємним i веселим. Ви можете бути одночасно ввiчливими i наполегливими, адже саме це стане ключем до успiху. В середу варто вiдстояти свої права. Цього тижня успiшною буде боротьба зi шкiдливими звичками: ви не тiльки впораєтеся з ними, а й допоможете iншим людям.

ДIВА

Цей тиждень буде вдалим для продуктивної роботи i серйозних роздумiв. Розглядайте тривалi справи як можливiсть ще раз перевiрити або продумати свої подальшi дiї. Починаючи із середи, все налагодиться, впораєтеся з дрiбними проблемами, що накопичилися. Зараз ви не дуже комунiкабельнi, зате зiбранi й уважнi. У п’ятницю, перш нiж на що-небудь зважитися, важливо вiдмовитися вiд iлюзiй.

ТЕРЕЗИ

Настали одноманiтнi трудовi буднi, й особливих успiхiв вони не обiцяють. Зiрки з неба поки не для вас. Але цей час сприятливий, щоб зробити задiл на майбутнє. Родичi, можливо, потребують вашої допомоги, будьте до них уважнiшi. У вихiднi ймовірне цiкаве знайомство, яке змінить ваше особисте життя.

СКОРПIОН

Цього тижня вас чекає чимало приємних подiй i важливих справ. Зiрки радять поговорити з тим, кому ви довiряєте, можливо, вам пiдкажуть простий i правильний шлях. У середу бiльшу частину часу краще присвятити завершенню невiдкладних справ. У п’ятницю подумайте, що б ви хотiли змiнити в найближчому майбутньому.

СТРIЛЕЦЬ

Наступний тиждень сприятливiший для людей, що займаються науковою i навчальною дiяльнiстю. Нова iнформацiя може змусити вас вiд чогось вiдмовитися. У четвер, якщо не хочете стати учасником скандалу, тримайтеся подалi вiд емоцiйно неврiвноважених людей. Друга половина тижня насичена контактами i зустрiчами з друзями, колегами по роботi. Вихiднi можна повністю присвятити особистому життю, турботі про власну зовнiшнiсть.

КОЗЕРIГ

Цього тижня робота може поглинути велику частину вашого часу, причому вiд зiбраностi та злагодженостi в дiях залежатимуть загальний результат i фiнансова винагорода. У вiвторок спонтаннi дiї обiцяють принести успiх. Середа загрожує виявитися найважчим днем тижня, тому не варто цього дня робити щось нове. У недiлю не сидiть удома, спiлкуйтеся, одержуйте новi знання.

ВОДОЛIЙ

Цього тижня ви зумiєте зробити багато чого із запланованого. У понедiлок можливі зiткнення з конкурентами. Вiдрядження i особистi поїздки будуть вдалими. У середу вас можуть втягнути у конфлiкт на роботi, спробуйте зайняти незалежну позицiю. Середина тижня вдала для роздумiв про змiни в особистому життi. У п’ятницю можливе надходження неправдивої iнформацiї. Наприкiнцi тижня імовірні ускладнення у спiлкуваннi з дiтьми.

РИБИ

Схоже, ви витратите велику частину наявних грошей на подарунки близьким людям. Зате одержите вiд цього радість – бачачи щасливi обличчя! Зараз дозвольте собi не думати про фiнанси. Намагайтеся привести вашi почуття до ладу. Час для налагодження втрачених зв’язкiв, якi стануть у нагодi в найближчому майбутньому. Не забувайте про друзiв i далеких родичiв. Влаштуйте вечiрку або сiмейний обiд.

Все по темі: віщування  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин