Кременчужани можуть повідомити про проблеми міста через ресурс «Відкрите місто»

Від початку  запуску ресурсу надійшло 98 звернень громадян.

У Кременчуці для посилення участі громадян у розвитку місцевої громади  в процесі вирішення актуальних проблем запущено проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади».

За інформацією прес-служби міськради, від початку  запуску ресурсу надійшло 98 звернень громадян. На сьогоднішній день у стадії опрацювання перебувають 40 звернень. За останній тиждень надходили скарги на підтоплення проїжджих територій від танення снігу, прибирання снігу тощо.

Також кременчужанам нагадують, що повідомити про проблеми в своїх мікрорайонах тощо для їх подальшого  оперативного вирішення можна, скориставшись системою «Відкрите місто». Знайти її можна в інтернеті за посиланням:  http://opencity.in.ua/#r=UA. Зареєструватися в порталі «Відкрите місто» легко та просто, слід лише вказати  свою електронну адресу та письмово окреслити проблему.

Після публікації повідомлення  відповідальний працівник визначеної організації прийме його в роботу, а згодом повідомить про  вирішення проблеми або закриє її, надавши пояснення, чому проблему зараз вирішити неможливо.

Якщо автор повідомлення вважає, що проблему не вирішено, або вирішено не якісно, він має можливість повторно її відкрити, обґрунтувавши свої дії. З моменту публікації повідомлення про проблему стає публічним, і вся переписка між користувачами, працівниками організацій та установ відстежується в коментарях, фіксується суть змін та час, коли це відбулось. Це сприяє відкритості та прозорості роботи органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств. Також це дає можливість більш об’єктивно оцінити якість роботи підрозділів міської влади.

Все по темі: Відкрите місто  Кременчук  повідомити про проблеми 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин