Працівників житлово-комунальної галузі Кременчука привітали з професійним святом

Кращим працівникам  галузі житлово-комунального господарства  вручили грамоти  та листи подяки.

У Кременчуці вчора, 16 березня в Міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

За інформацією прес-служби міськради, з нагоди професійного свята всіх працівників житлово-комунального сектору привітали  міський голова Віталій Малецький,  заступник міського голови Валерій Декусар, начальник управління житлово-комунального господарства Іван Москалик.

Віталій Малецького висловив слова вдячності кожному працівнику житлово-комунальної галузі за працю на благо міста, подякував за їх вагомий вклад у благоустрій міста, наведення у ньому чистоти і порядку. Особливі слова  подяки він адресував працівникам комунальної сфери, які цієї весни цілодобово вели боротьбу з наслідками негоди і розчищали місто від снігу. Кращим працівникам  галузі житлово-комунального господарства  вручили грамоти  та листи подяки.

Слова вітання на адресу кременчуцьких комунальників пролунали  також від профспілкових лідерів галузі. Завершилося свято чудовим концертом, підготовленим кращими творчими колективами Міського палацу культури.

Все по темі: Кременчук  привітання працівників житлово-комунальної галузі  професійне свято 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П’ятниця
більше новин