Ще раз привітати мам та бабусь

Не картини на папері чи на полотні, а справжні витвори мистецтва на пряниках створили діти для своїх мам та бабусь. Організував таку можливість для них Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин, 16 березня.

«Дивись, як у мене виходить! Як це круто! Добре, що нам влаштували таке малювання! А я поділюся з молодшою сестричкою!..» – ділилися один з одним діти, малюючи на пряниках різної форми.

Охочих помалювати чорним та білим шоколадом, різнокольоровою глазур’ю було настільки багато, що їх розділили на дві групи. Усі діти – учні філіалу Кременчуцької художньої школи О. Д. Литовченка на Молодіжному.

Таку незвичну можливість творчо оздоблювати їжу кременчуцькі діти мають не перший рік. Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» зробив це вже доброю традицією.

«Ми дуже хотіли, щоб ви зробили подарунки до 8 Березня. Але карантин цьому завадив. Проте, напевно, вашим мамам та бабусям буде приємно отримати від вас сьогодні ще один подарунок, зроблений своїми руками. Та ще раз почути, як сильно ви їх любите», – звернулася до дітей представник фонду.

Цього разу було чимало дітей, які малювали на їжі вперше. Вони висловлювали справжнє захоплення від такої роботи. А ще були раді, що після творчої роботи їх пригостили ще й десертом, також завдяки фонду «Джерело Дніпра».

Щоразу представники фонду звертають увагу на потреби дітей під час таких заходів. І кожен наступний удосконалюють. Так, цього разу малечу забезпечили спеціальними боксами. Аби вони точно донесли чудові подарунки, зроблені своїми руками, мамам та бабусям цілими.

А зараз усіх охочих Всеукраїнсський фонд «Джерело Дніпра» запрошує взяти участь у конкурсі декоративно-прикладного мистецтва. Його фінал відбудеться 25 травня. На учасників та переможців чекають сюрпризи та подарунки.

Все по темі: благодійність  Джерело Дніпра  діти  солодощі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин