Завтра кременчужани можуть переглянути фільм «Посттравматична рапсодія»

Вхід безкоштовний.

18 березня о 18 год. у Міському палаці культури відбудеться показ української епічної драми  «Посттравматична рапсодія».

За інформацією прес-служби міськради, фільм знятий режисером Павлом Когутом за однойменною п’єсою Дмитра Корчинського. Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

У Кременчуці фільм представлятиме творча група: автор сценарію Дмитро Корчинський, композитор Дмитро Компанійченко,  актори Назар Борушок,  Олексій Сердюк та Артем Безверхий.

Родзинкою цієї зворушливої «Рапсодії» є її оригінальна музикальна частина. Уславлений кобзар, заслужений артист України Тарас Компанійченко виконує у фільмі як сучасні, так і різних періодів нашої історії пісні – від Битви на річці Калка й аж до Іловайська.

Цей фільм претендує на своєрідного рекордсмена, адже його було знято за рекордно короткий час – чотири дні. У стрічці зіграли як відомі актори – Анатолій Пашинін, Анатолій Гнатюк, так і молоді артисти. Також серед виконавців – бійці добровольчих батальйонів та Збройних сил України. Дехто з них приїхав для зйомок прямо з фронту. Це Юлія Паєвська (Тайра), парамедик ASAP «Ангели Тайри».

Популярний актор Анатолій Пашинін пішов добровольцем на фронт, аби захищати Україну. Воює у складі 8-го батальйону «Аратта». Актор Артем Безверхий – боєць 81-ої десантно-штурмової бригади, оборонець Донецького аеропорту. Марат Сайфулін, Андрій Ватолкін, Олексій Середюк, Максим Михайлов, Олександр Тищенко, Юрій Горовець – у 2014 –2015 роках були бійцями добровольчих батальйонів «Свята Марія», «Азов», «Шахтарськ». Автор сценарію Дмитро Корчинський, актори Олексій Середюк і Марат Сайфулін брали участь у штурмі Іловайська у серпні 2014 року.

Вхід безкоштовний.

Все по темі: "Посттравматична рапсодія"  Кременчук  показ фільму 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин