Кременчужан сьогодні чекають на перегляд фільму до Дня Добровольця

Вхід безкоштовний.

У Кременчуці сьогодні, 18 березня о 18:00 год. в Міському палаці культури відбудеться показ української епічної драми  «Посттравматична рапсодія».

За інформацією прес-служби міськради, фільм знятий режисером Павлом Когутом за однойменною п’єсою Дмитра Корчинського. Стрічка розповідає про бійця добровольчого батальйону Сашка, що, виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх – і зустрічає дорогою найнеочікуваніших супутників і ворогів.

У Кременчуці фільм представлятиме творча група: автор сценарію Дмитро Корчинський, композитор Дмитро Компанійченко,  актори Назар Борушок,  Олексій Сердюк та Артем Безверхий.

Родзинкою цієї зворушливої «Рапсодії» є її оригінальна музикальна частина. Уславлений кобзар, заслужений артист України Тарас Компанійченко виконує у фільмі як сучасні, так і різних періодів нашої історії пісні – від Битви на річці Калка й аж до Іловайська.

Цей фільм претендує на своєрідного рекордсмена, адже його було знято за рекордно короткий час – чотири дні. У стрічці зіграли як відомі актори – Анатолій Пашинін, Анатолій Гнатюк, так і молоді артисти. Також серед виконавців – бійці добровольчих батальйонів та Збройних сил України. Дехто з них приїхав для зйомок прямо з фронту. Це Юлія Паєвська (Тайра), парамедик ASAP «Ангели Тайри».

Популярний актор Анатолій Пашинін пішов добровольцем на фронт, аби захищати Україну. Воює у складі 8-го батальйону «Аратта». Актор Артем Безверхий – боєць 81-ої десантно-штурмової бригади, оборонець Донецького аеропорту. Марат Сайфулін, Андрій Ватолкін, Олексій Середюк, Максим Михайлов, Олександр Тищенко, Юрій Горовець – у 2014 –2015 роках були бійцями добровольчих батальйонів «Свята Марія», «Азов», «Шахтарськ». Автор сценарію Дмитро Корчинський, актори Олексій Середюк і Марат Сайфулін брали участь у штурмі Іловайська у серпні 2014 року.

Вхід безкоштовний.

Все по темі: "Посттравматична рапсодія"  Кременчук  перегляд фільму 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин