Віце-прем’єр пояснив ситуацію з монетизацією пільг на проїзд

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко роз’яснив ситуацію щодо монетизації пільг на транспорті для всіх категорій пільговиків.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Пільги надаватимуться або в безготівковій (як зараз) або готівковій формі. Це норма закону”, – написав він.

“Рішення про “монетизацію пільг” буде приймати виключно місцевий орган влади. Незважаючи на те, що пільги на транспорт зараз фінансуються з місцевих бюджетів, Кабінет міністрів надав право саме місцевим органам вирішувати питання безготівкової/монетизованої форми пільг”, – заявив віце-прем’єр-міністр.

“Тільки тоді, коли місцева рада прийме рішення про “монетизацію”, вступає в дію і “Порядок надання пільг у грошовій формі …” який був схвалений урядом”, – сказав Розенко.

Він уточнив, що ніяких обмежень в “30 поїздок на місяць” уряд не затверджував.

“Уряд затвердив мінімальну соціальну норму. Це гарантія. Нижче якої місцевий орган влади не має права розраховувати монетизовану виплату пільговику”, – написав Розенко.

“Органам місцевого самоврядування надано право встановлювати будь-яку кількість поїздок для пільговиків, але не менше мінімальної соціальної норми. Тобто, якщо місцева рада прийме рішення про монетизацію пільг, вона повинна встановити і відповідні соціальні нормативи”, – додав він.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів схвалив монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських і міжміських маршрутах.

Економічна правда

Все по темі: монетизація  пільги  проїзд 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин