АТО-вці Кременчука зможуть оздоровитися в санаторіях протягом 12 днів

Нижче наведений перелік документів, необхідних для отримання путівок до санаторно-курортних закладів.

16 березня 2018 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про затвердження Положення про порядок організації відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) учасників антитерористичної операції, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені у запас, а також членів їх сімей (дружини (чоловіка), неповнолітніх дітей) у 2018 році в місті Кременчуці».

За інформацією прес-служби міськради, до санаторно-курортних закладів направлятимуться громадяни вищезазначених категорій, які мають реєстрацію місця проживання на території міста Кременчука.

Кошти місцевого бюджету спрямовуються управлінню у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради на організацію відпочинку з наданням оздоровчих послуг.

Строк перебування учасників антитерористичної операції, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені у запас, та членів їх сімей у санаторно-курортному закладі на відпочинку становить не більше 12 календарних днів.

Путівки до санаторно-курортних закладів, придбані за рахунок  коштів міського бюджету, надаватимуться безоплатно. Компенсація за доплату, пов`язану з поліпшенням умов проживання в санаторії та за продовження строку перебування, не здійснюється.

Закупівлю путівок на відпочинок  проводитиме Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Направлення учасників антитерористичної операції, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені у запас, а також членів їх сімей (дружини (чоловіка), неповнолітніх дітей) до санаторно-курортних закладів здійснюється з урахуванням рекомендацій лікарів, зазначених в медичній довідці форми № 070/о. У разі путівкою на відпочинок  не скористалися, грошова компенсація за невикористану путівку не виплачується.

Перелік документів, необхідних для отримання путівок до санаторно-курортних закладів:

– копія паспорту (1, 2, 11 сторінки) учасника антитерористичної операції, який був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації та був звільнений у запас, а також членів його сім’ї (дружини (чоловіка));

– копія документа учасника антитерористичної операції, який був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації та був звільнений у запас, а також членів його сім’ї (дружини (чоловіка), дітей), що засвідчує реєстрацію фізичної особи у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, виданого органом доходів і зборів (для фізичної особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, офіційно повідомила про це відповідний орган доходів і зборів та має відмітку в паспорті громадянина України, – копію сторінки паспорта з такою відміткою);

– копія посвідчення учасника бойових дій;

– копія довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України (додаток 1 до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413);

– копія військового квитка з позначкою про звільнення в запас;

– оригінал довідки про склад сім`ї, датованої поточним роком;

– оригінал довідки для одержання путівки на відпочинок (з наданням оздоровчих послуг) за формою № 070/о;

– копія свідоцтва про одруження;

– копія свідоцтва про народження дитини. Для дітей, які досягли            14-річного віку – копія паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та витягу з Єдиного державного реєстру демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;

– згода на обробку та використання персональних даних учасника антитерористичної операції, який був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації та був звільнений у запас, а також членів його сім’ї (дружини (чоловіка), неповнолітніх дітей).

Зазначені документи не потребують нотаріального засвідчення. Копії документів засвідчуються керівником Центру.

Більш детально з даним рішенням виконавчого комітету можна познайомитися на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету у розділі « Прийняті рішення виконавчого комітету».

 

 

Все по темі: АТО  Кременчук  оздоровитися 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин