Кременчужани можуть допомогти врятувати життя вчителю

«Хто врятує одне життя, той врятує ввесь світ» – таку назву мала акція, організована задля збирання фінансової допомоги учителю малювання ліцею Ганні Володимирівні Горбань.

Традиційний для Кременчуцького навчально-виховного комплексу №4 День бізнесу минулої п’ятниці перетворився на благодійний ярмарок під гаслом «Хто врятує одне життя, той врятує ввесь світ».

Як повідомляє Освіта Кременчука на своєму сайті, школярі, починаючи від початкової школи й завершуючи старшокласниками, проводили різноманітні акції та продавали виготовлені власноруч сувеніри, аби зібрати кошти на лікування вчителя образотворчого мистецтва Ганни Володимирівни Горбань, яка не перший день бореться з важкою онкохворобою.

«До ярмарку ретельно готувалися всі: батьки, діти та вчителі, – розповіла педагог-організатор ліцею Олена Третяк. – Висловлюємо щиру вдячність усім за активну участь у благодійному ярмарку. Ваша небайдужість та милосердя допомогла зібрати чималі кошти для доброї справи».

Кожен може долучитися до справи порятунку життя вчителя.

Для цього можна перерахувати кошти на особисту картку Горбань Ганни Володимирівни у «Приватбанку»: № 5168 7573 4082 4327

Все по темі: благодійний ярмарок  врятувати життя  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
більше новин