У Кременчуці пройшли змагання з дзюдо, присвячені пам’яті співробітників СБУ

Участь в змаганнях взяли понад 1 тис. спортсменів із різних регіонів України.

Кременчук цими вихідними зустрічав учасників Всеукраїнського юнацького турніру з дзюдо, присвяченого пам’яті співробітників СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

За інформацією прес-служби міськради, цього разу участь в змаганнях взяли понад 1 тис. спортсменів із різних регіонів України. Розігрувалося 50 комплектів нагород.

Юних дзюдоїстів привітав керівник управління СБУ в Полтавській області, генерал-майор Юрій Рахівський. Він зазначив, що подвиг офіцерів служби безпеки України незабутий. Їх іменами називають вулиці, курси в академіях, на їх честь проводяться спортивні змагання. Життя героїв є взірцем для підростаючого покоління українців, які також самовіддано люблять свою країну та робитимуть все від них залежне, щоб на ній панував мир.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що український народ робить все для того, щоб на нашій благословенній землі не було війни. Україна дуже сильна держава та  вона обов’язково переможе. Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо, присвячений пам’яті співробітників СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків, – це один із кроків на цьому переможному шляху.

Все по темі: змагання з дзюдо  Кременчук  присвячені пам'яті співробтників СБУ 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
25 Квітня, 2018 Середа
24 Квітня, 2018 Вівторок
більше новин