Україна перейде на літній час 25 березня

В останню неділю першого місяця весни, 25 березня, Україна почне жити за літнім часом. О третій годині ночі стрілки годинника переведуть на одну годину вперед. Відповідно, на всіх годинниках після перекладу має показувати 4:00.

Цю щорічну процедуру, починаючи з 1981 року, проводять для того, щоб більш ефективно використовувати світлий час доби і заощадити споживання електроенергії.

У свою чергу медики вважають, що переведення стрілок на годину негативно впливає на режиму сну людей, роботу серцево-судинної та імунної систем, а також інших обмінних процесів.

Графік роботи автобусних станцій, аеропортів і залізничних вокзалів за традицією буде адаптований.

Раніше зазначалося, що в 2012 році стрілки годинника в Україні переведуть в останній раз. Але українська влада так і не розглянули це питання, процес переведення годинників двічі на рік залишився традицією країни.

Відомо, що перехід на сезонний час проводиться більш ніж в ста країнах світу. Зокрема, США і Канада вже перейшли на літній час. Всі країни світу, які діють за такою системою, переводять стрілки годинника в різні дні. У Йорданії годинник переводять за схемою “останній четвер березня – остання п’ятниця вересня”, а в Бразилії – “третю неділю лютого – третю неділю жовтня”. Крім того, відмовилися від переходу на “літній” час багато аграрних країни, де робочий день передбачає найвищу ефективність у світлий час доби.

В Європі не переходять на літній час тільки Ісландія, Білорусь і Росія. На пострадянському просторі переводять стрілки годинника виключно в Україні і Молдові. Раніше в 2011 році в РФ було прийнято рішення не переходити на зимовий час. А ось останньою країною, яка відмовилася від цього, стала Туреччина.

Все по темі: літній  перейде  час 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин