350 тис. грн. виділять з міського бюджету Кременчука на ліквідацію аварійної ситуації та ремонт колектора

Аварійний колектор був зданий в експлуатацію ще в 1972 року.

У Кременчуці сьогодні, 20 березня на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення виділити з міського бюджету 350 тис. грн. на ліквідацію аварійної ситуації та ремонт колектору.

За інформацією прес-служби міськради, під час розгляду питання про вжиття заходів з ліквідації аварії в каналізаційній системі міста із викидом забруднюючих речовин по технологічному проїзду між пров. Г. Бреста і вул. Київською, генеральний директор КП «Кременчукводоканал» Віктор Солодяшкін повідомив, що аварійний колектор був зданий в експлуатацію ще в 1972 році.

Наразі  його бетонні конструкції повністю зруйновані. Необхідність якнайшвидшого вирішення питання щодо його ремонту викликана й тим, що під ним пролягає теплотраса, крім того, якщо  запрацює на повну потужність м’ясокомбінат, розташований поруч, його скиди можуть потрапляти в ливневу каналізацію, що шкодитиме довкіллю.

Заступник міського голови Валерій Декусар зазначив, що з метою попередження виникнення надзвичайної ситуації необхідно терміново вжити заходів щодо ремонту колектору.

Розглянувши це питання, члени комісії прийняли рішення про необхідність виділення з міського бюджету коштів у сумі 350 тис. грн. для придбання необхідних  матеріалів та швидкого виконання робіт із заміни ділянки самопливного залізобетонного колектору діаметром 600 мм.

Все по темі: виділення коштів  Кременчук  ліквідація аварійної ситуації 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин