Кременчук отримав містобудівні повноваження

Відтепер виконавчий комітет Кременчуцької міської ради надаватиме адміністративні послуги громадянам в сфері будівництва  та бізнесу.

20 березня Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала містобудівні повноваження громаді міста Кременчука. Відповідний акт підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та  міський голова Віталій Малецький.

За інформацією прес-служби міськради, Олексій Кудрявцев підкреслив, що містобудівні повноваження дають міським громадам необхідний вплив і можливість допомагати громадянам, бізнесу та інвесторам.  У рамках децентралізації системи державного архітектурно-будівельного контролю Кременчук отримав функції щодо об’єктів незначного (СС1) та середнього (СС2) класу наслідків (відповідальності).

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради відтепер надаватиме адміністративні послуги в сфері будівництва громадянам та бізнесу. Самостійно здійснюватиме контроль за будівництвом об’єктів приватного сектору, приміщень малого та середнього підприємництва, соціальних та інфраструктурних об’єктів. У разі ж необхідності зупинятиме самочинні будівельні роботи та притягуватиме порушників містобудівного законодавства до відповідальності. Нові містобудівні функції дають громадам потужний поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу і соціальної інфраструктури.

«Передача містобудівних повноважень – свідчення того, що децентралізація діє в державі. Міста отримують реальні самоврядні повноваження, що стають дієвим механізмом для вирішення проблем будівельної галузі, а також для контролю за процесом будівництва від початку і до завершення», – зазначив міський голова Віталій Малецький.

Крім того, повноваження у сфері архбудконтролю сприяють спрощенню процесів будівництва або реконструкції бюджетних установ. Керівник міста підкреслив, що заклади освіти, лікарні та інші соціальні об’єкти переважно належать до класу наслідків СС1 та СС2. Раніше вони, як  замовники, були змушені їздити в Полтаву або Київ, щоб реєструвати дозвільні документи. Коли це буде на місці, то ми матимемо більш тісний зв’язок між архбудінспекцією та людьми, що займаються будівництвом, зокрема, виконанням бюджетних замовлень, що значно пришвидшить роботу», – додав Віталій Малецький.

З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю, у Кременчуці можна звертатися до новоутвореного органу, що знаходиться у адмінбудівлі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: площа Перемоги, 2, каб. 120, тел: (0536) 70-02-16

Все по темі: адміністративні послуги  Кременчук  містобудівні повноваження 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин