Більше 10 тисяч кременчуцьких школярів матимуть можливість оздоровитися влітку в таборах

На заході із забезпечення оздоровлення дітей з міського бюджету виділено більше 8 млн. 79 тис. грн.

Сьогодні, 21 березня у виконавчому комітеті Кременчуцької  міської ради відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року в м. Кременчуці.

За інформацією прес-служби міськради, головуюча на засіданні заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що цього року на заходи із забезпечення оздоровлення дітей  з міського бюджету виділено більше 8 млн. 79 тис. грн. Це на 1,2 млн. гривень більше, ніж у минулому.

Ці кошти будуть спрямовані  на  проведення капітальних ремонтів та утримання комунальних дитячих таборів відпочинку,  здешевлення вартості путівки шляхом часткової компенсації її вартості за рахунок коштів міського та обласного бюджетів,  придбання путівок для дітей пільгових категорій, на оздоровлення працівників бюджетної сфери, на харчування дітей у таборах відпочинку, які працюватимуть при закладах освіти.

Цього року у Кременчуці  планують оздоровити 55% дітей шкільного віку, тобто у позаміських, пришкільних та профільних таборах відпочинку  матимуть можливість оздоровитися більше 10 тисяч кременчуцьких школярів.

 

Все по темі: Кременчук  оздоровлення  школярі 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин