Дитячий табір «Зоряний» у Кременчуці облаштують під євростандарт

Також буде відремонтовано гуртожиток для співробітників та облаштовано додаткові приміщення для гурткової роботи.

Всі спальні корпусу дитячого закладу відпочинку та оздоровлення «Зоряний» цього року приведуть до євростандарту.

За інформацією прес-служби міськради, про це повідомив на засіданні міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року   директор дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», депутат міської ради Григорій Угніч. Цього року у «Зоряному» буде 12 загонів, стільки скільки ж спальних корпусів.

За словами керівника закладу цього року у комунальних позаміських таборах планується оздоровити близько 1700 дітей.Він зазначив, що перед початком оздоровчого періоду буде проведено ремонт 3-х корпусів ДЗОВ «Зоряний» із облаштуванням там санвузлів. Це останні три корпуси, які не було приведені до євростандарту.

Григорій Угніч зазначає, що  також буде відремонтовано гуртожиток для співробітників та облаштовано додаткові приміщення для гурткової роботи. Біля спальних корпусів планують встановити ще три альтанки, щоб табористи мали змогу проводити там вільний час, а також гуртковий павільйон для проведення гурткової роботи та цікавих заходів. Для їдальні планують придбати сучасну посудомийну машину для більш якісного миття посуду, овочерізку, блинний апарат та встановити у залі кондиціонери. Григорій Угніч зазначає, що цього року для відпочиваючих у таборі буде організоване не менш цікаве дозвілля ніж у минулому році, заклад продовжить співпрацю із «Львівською майстернею шоколаду».

Все по темі: дитячий табір "Зоряний"  євростандарт  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин