Нацгвардійці Кременчука зможуть відпочивати у сучасній народознавчій світлиці

Вона відкрилася сьогодні після капітального ремонту.

У Кременчуці сьогодні, 22 березя у військовій частині 3059 Національної гвардії України після капітального ремонту відкрилася народознавча світлиця.

За інформацією прес-служби міськради, ремонт здійснювався за рахунок заводу технічного вуглецю. Це не перша подібна допомога заводчан військовослужбовцям. До цього було відремонтовано спальний корпус, приміщення їдальні.

Як зазначає директор ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеслав Яворський, керівництво заводу, трудовий колектив добре розуміють, що спокій і мир у державі забезпечується відважними українськими військовослужбовцями, в тому числі і нацгвардійцями. І тому обов’язок кожного допомагати нашим військовим, хто чим зможе. Він запевнив, що завод і надалі допомагатиме нацгвардійцям.

Міський голова Віталій Малецький подякував керівництву заводу, працівникам за підтримку даної військової частини. Він зазначив, що дуже добре, що у Кременчуці спільними зусиллями створюється належні умови для  військовослужбовців національної гвардії України, адже саме ці військові стоять на сторожі миру і спокою не тільки міста Кременчука, але й України вцілому, гідно несуть службу в зоні АТО, мужньо протистоять ворогу.

Зі свого боку, командир військової частини 3059 Олександр Аленін, подякував керівництву  міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, голові наглядової ради ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» Мирославу Балдісу, директору заводу В’ячеславу Яворському, трудовому колективу за підтримку і дієву допомогу. Він наголосив, що відтепер у частині створені належні умови не тільки для проходження служби, але й для відпочинку.

 

Все по темі: Кременчук  народознавча світлиця  нацгвардійці 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин