Близько 250 юних спортсменів Кременчука зможуть оздоровитися

На ці цілі у бюджеті міста передбачено 800 тис. грн.

Влітку цього року за кошти міського бюджету планують оздоровити близько 250 вихованців комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

За інформацією прес-служби міськради, минулого року за рахунок коштів міського бюджету а базі комунальних позаміських таборів відпочинку «Зоряний» та «Супутник» було оздоровлено 241 вихованця дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кременчука.

У 2018 році на ці цілі у бюджеті міста передбачено 800 тис. грн., завдяки чому планують оздоровити близько 250 юних спортсменів.

Олександр Мазур підкреслив, що оздоровлення вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл має деякі особливості, адже тренери табелюються, харчуються та отримують заробітну плату за рахунок коштів міського бюджету.

Директор ДЗОВ «Зоряний» Григорій Угніч зазначив, що, враховуючи це, вартість путівки для вихованців дитячо-юнацьких спортивних  нижча від звичайної. Він також повідомив, що  для спортсменів у таборах розроблене окреме меню і створено необхідні умови для проведення тренувань.

Заступник міського голови Ольга Усанова нагадала, що вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл також мають можливість скористатися механізмом часткового відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів для сімей з дітьми міста.

З 2 січня 2018 року розпочалась електрона реєстрація у банку даних дітей міста Кременчука для здійснення часткового відшкодування частини вартості путівки за рахунок бюджетних коштів. Дана послуга діє через ЦНАП  https://cnap-kremen.gov.ua/poslugi/posluga/260.

 

Все по темі: Кременчук  оздоровитися  спортсмени 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин