У таборі «Супутник» створять умови для відпочинку маломобільних груп населення

У закладі також заплановано ремонт медичного пункту.

У цьому році в позаміському таборі відпочинку «Супутник», який є філією ДЗОВ «Зоряний» планують відремонтувати перший поверх двоповерхового корпусу та зробити його пристосованим для прийому на відпочинок мало мобільних груп населення.

За інформацією прес-служби міськради, про це повідомив на засіданні міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року директор дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», депутат міської ради Григорій Угніч.

Там буде встановлено пандус, спеціальні умивальники та кімнати гігієни для людей з обмеженими фізичними можливостями, спеціальні пристосування у коридорах. У закладі також заплановано також ремонт медичного пункту.

Григорій Угніч також повідомив, що враховуючи те, що потужність «Супутнику» невелика,  там буде окреме меню – меню домашньої кухні. Очікують, що цього року, як і минулого, у «Супутнику»  відпочиватимуть і тренуватимуться вихованці кінноспортивної школи «Фаворит». Керівник табору зазначає, що у 2017 році і тренерам, і дітям у «Супутнику» дуже сподобалося.

 

Все по темі: Кременчук  табір "Супутник"  умови для відпочинку 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Лютого, 2019 Четвер
більше новин