У таборі «Супутник» створять умови для відпочинку маломобільних груп населення

У закладі також заплановано ремонт медичного пункту.

У цьому році в позаміському таборі відпочинку «Супутник», який є філією ДЗОВ «Зоряний» планують відремонтувати перший поверх двоповерхового корпусу та зробити його пристосованим для прийому на відпочинок мало мобільних груп населення.

За інформацією прес-служби міськради, про це повідомив на засіданні міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року директор дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний», депутат міської ради Григорій Угніч.

Там буде встановлено пандус, спеціальні умивальники та кімнати гігієни для людей з обмеженими фізичними можливостями, спеціальні пристосування у коридорах. У закладі також заплановано також ремонт медичного пункту.

Григорій Угніч також повідомив, що враховуючи те, що потужність «Супутнику» невелика,  там буде окреме меню – меню домашньої кухні. Очікують, що цього року, як і минулого, у «Супутнику»  відпочиватимуть і тренуватимуться вихованці кінноспортивної школи «Фаворит». Керівник табору зазначає, що у 2017 році і тренерам, і дітям у «Супутнику» дуже сподобалося.

 

Все по темі: Кременчук  табір "Супутник"  умови для відпочинку 

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П’ятниця
більше новин