На кого навчають у Кременчуці

Які спеціальності пропонують кременчуцькі коледжі та училища для вступників 2018 року? Які переваги та особливості навчання у кожному з них? Коли день відкритих дверей? Скільки може заробляти у Кременчуці, закінчивши навчання у міському коледжі або училищі? На ці запитання шукав відповіді «Вісник».

Навчатися у коледжах та училищах після 9-го класу можна лише за денною формою навчання. І обов’язково для вступу потрібно оформити паспорт у формі ID-карти. А ось для випускників 11-х класів навчання у таких закладах може стати «планом Б». Адже кременчуцькі училища приймають документи на вступ до 28-31 серпня. Тож якщо не потрапив до університету – отримувати освіту усе одно є можливість. Детальніше про умови вступу до училищ, коледжів і технікумів, пільги, особливості конкурсного відбору, календар вступника «Вісник» писав у номері від 15 березня.

У цій статті пропонуємо вам детальну інформацію саме про кременчуцькі коледжі та училища.

Регіональний центр професійно-технічної освіти №1 м. Кременчука
(колишні Кременчуцький професійний ліцей нафтопереробної промисловості, Професійний ліцей сфери послуг, ПТУ №6. Тепер, відповідно, вони є Головним відділенням, Відділенням №1 та Відділенням №2)

Спеціальності (денна форма навчання після 9-го та 11-го класу): лаборант хімічного аналізу. Лаборант хіміко-бактеріологічного аналізу; слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики. Приладист; електрогазозварник. Слюсар із збирання металевих конструкцій; лицювальник-плиточник. Монтажник гіпсокартонних конструкцій; реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів. Монтажник гіпсокартонних конструкцій; слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту автомобілів; електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; верстатник широкого профілю; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія). Оператор комп’ютерного набору; флорист; садовод. Озеленювач; перукар (перукар-модельєр). Візажист; кухар. Офіціант; кухар. Кондитер; продавець продовольчих товарів. Контролер-касир; майстер ресторанного обслуговування. Адміністратор.

День відкритих дверей: 19 квітня. День відкритих дверей проводять щомісяця – можна дізнаватися про них на офіційному сайті закладу або за телефонами.

Особливості: на випускні іспити запрошують представників – замовників вагонобудівного, нафтопереробного заводу, ГЗК. Вони беруть мобільні номери у кращих випускників, формують із них чергу. Як тільки на підприємстві з’являються вакантні місця – випускникам телефонують і запрошують на роботу. Документи для вступу приймають до 30 серпня. Учнів за необхідності забезпечують гуртожитком (для іногородніх – безкоштовно).

Де працювати: Кременчуцький нафтопереробний завод, вагонобудівний, сталеливарний та колісний завод, ТЕЦ, ПАТ «Полтаваобленерго», КП «Теплоенерго», ПрАТ «АвтоКрАЗ», Крюківське кар’єроуправління, на комунальних підприємствах
(КП «Добробит», «Міськгаз»), кондитерські фабрики, хлібозавод, їдальні та торгівельні підприємства кременчуцьких заводів, кафе, ресторани, весільні агентства, компанії, що спеціалізуються на ландшафтному дизайні, флористом-продавцем у спеціалізованих крамницях.

Телефони для довідок:
(0536) 75-82-17, 75-82-16, 75-82-11,
(097) 44-36-683.
Орієнтовна зарплата: 5000 – 8000 гривень (маючи досвід роботи від 3-х років, зарплата може бути вищою на дві-три тисячі гривень, а подекуди й більше).

Вище професійне училище №7

Спеціальності

Після 9-го класу: оператор верстатів з програмним керуванням, верстатник широкого профілю; верстатник широкого профілю; електромонтер з ремонту та обслуговуванню електроустаткування; оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних; зварник; контролер зварювальних робіт, контролер верстатних та слюсарних робіт; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; столяр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Після 11-го класу: верстатник широкого профілю; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних.

Особливості: тут можна отримати неповну вищу освіту (рівень технікуму) за спеціальностями: обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів; технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях; монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів. Але таку можливість мають не всі, а лише 15 найуспішніших учнів за рейтинговою системою. І після закінчення навчання вони можуть вступати одразу на 2-й курс університету. Заяву на вступ можна подати онлайн на сайті закладу. Заяви приймають до 31 серпня

День відкритих дверей: 21 квітня (10:00)
Телефони приймальної комісії: (5366) 5 – 11 – 21, 098 10 01 477, 093 21 30 877

Де працювати: училище має угоди на працевлаштування випускників із вагонобудівним заводом, ПрАТ «АвтоКрАЗ», колісний завод та «Кредмаш».

Орієнтовна зарплата: 6000 – 10000 гривень.

Кременчуцький коледж транспортної інфраструктури

Спеціальності: готує техніків – електромеханіків з обслуговування, ремонту та експлуатації тягового рухомого складу; техніків – механіків з обслуговування та ремонту вагонів; техніків з обслуговування і ремонту з обслуговування залізничних споруд та об’єктів колійного господарства.

День відкритих дверей: 24 березня (10:00)

Особливості: допомагають із працевлаштуванням – тобто на випускних іспитах зазвичай присутні представники Південної залізниці, Укрзалізниці, які працевлаштовують до себе випускників.

Телефон приймальної комісії: 76-35-27

Де працювати: Укрзалізниця, Південна залізниця, ГЗК.

Орієнтовна зарплата: 4870 – 6666 гривень (фахівці з 8-м розрядом – близько 11000 – 12000 гривень)

Кременчуцький льотний коледж НАУ

Спеціальності: готують пілотів (других пілотів) вертольота, електромеханіків, техніків-інспекторів з контролю за використанням палива, техніків (механіків) авіаційних з експлуатації повітряних суден (систем повітряних суден), молодших спеціалістів з бухгалтерського обліку, бакалаврів з обліку та аудиту, організаторів обслуговування на транспорті (можна працювати оператором служби перевезень чи пасажирської та вантажної служби, організатором зі збуту, транспортним експедитором, диспетчером служби перевезень).

Після 11-го класу: льотна експлуатація повітряних суден; технічне обслуговування повітряних суден і двигунів; технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами; експлуатація авіаційних електрифікованих комплексів; бухгалтерський облік; організація обслуговування на транспорті.

День відкритих дверей: в останню суботу кожного місяця, об 11:00.
Особливості: за бажання вступників на льотну спеціальність коледж організовує проходження попередньої медичної сертифікації. Лише денна форма навчання – для організатора обслуговування на транспорті та льотна експлуатація повітряних суден.

Телефони приймальної комісії: (05366) 3-11-18, (05366) 3-72-33, 050-308-06-31

Де працювати: у державних та приватних авіакомпаніях, на транспортних підприємствах АЗС, службах пасажирських та вантажних перевезень. За економічними спеціальностями – бухгалтерами, касирами, ревізорами, аудиторами.

Орієнтовна зарплата: 5000 – 10000 гривень (досвідчені пілоти, які мають великий наліт годин, можуть отримувати зарплатку в десятках тисяч гривень).

Кременчуцький медичний коледж імені В. І. Литвиненка

Спеціальності

Після 9-го класу: «Лікувальна справа» (фельдшер), «Сестринська справа» (медична сестра).

Після 11-го класу: «Лікувальна справа» (фельдшер), «Сестринська справа» (медична сестра), «Акушерська справа» (акушер), «Стоматологія ортопедична» (зубний технік).

День відкритих дверей: 20 квітня та 18 травня (о 12:00).

Особливості: при коледжі діють курси косметології та фізіотерапії. Навчатися можуть усі охочі упродовж 2-х місяців. Початок занять у міру комплектування груп. Денне навчання – з 9:00, вечірня форма навчання – з 17:00.

Телефон для довідок: (0536) 75-81-25, (0536) 75-81-27

Де працювати: лікувально-профілактичні заклади, міські лікарні, фельдшерсько-акушерські пункти.

Орієнтовна зарплата: 3500 – 4200 гривень

Коледж Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського

Спеціалізації: «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж», «Обслуговування та ремонт електропобутової техніки», «Фінанси і кредит», «Правознавство», «Економіка підприємства», «Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної та нафтопереробної промисловості», «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Бакалавр зі зварювання», «Зварювальне виробництво», «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «Виробництво автомобілів і тракторів».

День відкритих дверей: 21 квітня (12:00).

Телефони для довідок: (05366) 6-12-10, 6-12-13

Де працювати: Крюківський вагонобудівний завод, «Кредмаш», ПрАТ «АвтоКрАЗ», приватні підприємства, банківські установи міста.
Орієнтовна зарплата: 5000 – 7000 гривень (проте з досвідом роботи від 2 років зарплату, наприклад, техніку-конструктору, пропонують уже від 10000 гривень).

Кременчуцький педагогічний коледж

Спеціальності: готують учителів початкових класів із правом викладання англійської мови у початкових класах, інформатики, образотворчого мистецтва або хореографії. А також учителів фізкультури. Вихователів із можливістю викладати у дитсадочку фізкультуру, музику, англійську мову чи займатися з логопедичними групами.

День відкритих дверей: 21 квітня (10:00)

Телефони для довідок: (05326)758470, (05326)758475.

Особливості: вступати можна тільки після 11-го класу. Тут готують фахівців за ступенем бакалавра. На базі коледжу діє Сумський державний університет за дистанційною формою навчання.
Де працювати: державні та приватні школи, дитячі садочки, школи раннього розвитку, приватні розвивальні центри, репетиторство, няня, спортивні секції та фітнес-центри.

Орієнтовна зарплата: 65000 – 8500 гривень

Кременчуцький професійний ліцей імені А. С. Макаренка

Спеціальності. На базі 9-го класу: кравець, швачка; кухар, кондитер; перукар (перукар-модельєр), манікюрник.

На базі 11-го класу: кравець, закрійник; кухар, майстер ресторанного обслуговування.

День відкритих дверей: можна підійти у будь-який робочий день. Обіцяють пояснити усю необхідну інформацію.

Особливості: на навчання можна подати онлайн-заяву на сайті ліцею, забезпечення гуртожитком за необхідності.

Телефони для довідок: (0536) 73-15-90; (097) 420 25 06; (095) 465 16 50
Де працювати: швацькі фабрики та ательє, дизайн-студії, салони краси, кафе та ресторани.

Орієнтовна зарплата: 5000 – 7500 гривень

Кременчуцьке професійно-технічне училище №26

Спеціальності. Після 9-го класу: електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; слюсар з механоскладальних робіт. Слюсар-ремонтник; машиніст крану (кранівник). Слюсар-ремонтник; кухар. Кондитер. Тістороб. Машиніст тістомісильних машин. Пекар; слюсар з ремонту автомобілів. Слюсар з механоскладальних робіт.

Після 11-го класу: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах; контролер-касир; кухар. Кондитер; слюсар-інструментальник. Слюсар з ремонту автомобілів; слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів; машиніст крана / кранівник; слюсар з ремонту автомобілів; конторський (офісний) службовець (бухгалтерія); верстатник широкого профілю.

День відкритих дверей: 23 березня (10:00)

Телефони для довідок: (0536) 76-52-49, 76-54-90, 77-12-56, 5-13-04

Особливості: заявку на вступ можна подати онлайн на офіційному сайті закладу. У Кременчуці діють два відділення училища: проїзд 40-річчя ДАІ, буд. 5, а також вул. Заводська, буд. 10. Заяви на вступ приймають до 28 серпня.

Де працювати: ДП «Фуршет-центр», ПрАТ «АвтоКрАЗ», Кременчуцький колісний завод, Кременчуцький завод дорожніх машин, Полтавський гірничозбагачувальний комбінат.
Орієнтовна зарплата: 5000 – 8000 гривень

*Орієнтовна заробітна плата вказана, з урахуванням оголошень про надання роботи у Кременчуці, сайтів із пошуку роботи та коментарів працівників, які займають відповідні посади.

Все по темі: абітурієнти  навчання  освіта 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин