Астрологiчний прогноз на 26 березня – 1 квiтня

ОВЕН

Понедiлок i середа будуть особливо вдалi для самостійної роботи. Iнакше вас вiдволiкатимуть розмовами i суперечками. У вiвторок на вашi успiхи може звернути увагу начальство, тому імовірний кар’єрний ріст. У п’ятницю будьте уважні до друзiв. Вам допоможуть здійснити плани. У недiлю краще спостерiгати, а не дiяти.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня є ризик надмiрної активностi. Тож безлiч планiв можуть втомити навiть дуже дiяльну людину. Стримайте полiт фантазiї, обирайте тiльки дiйсно важливе. У другiй половинi тижня у вас будуть проблеми з пунктуальністю. Це потрiбно враховувати, вирушаючи на важливi зустрiчi. У спiлкуваннi з рiднею необхiдно набратися терпiння i спробувати уникнути конфлiктiв.

БЛИЗНЮКИ

Намагайтеся зосередитись на важливiй метi, тодi дрiбнi неприємностi не зашкодять здiйсненню амбiтних планiв. Перед вашим натиском не витримають жодні перешкоди. Слушний момент для кар’єрного росту й отримання прибутку. Усi офiцiйнi й банкiвськi питання вирiшаться швидко i на вашу користь. Партнери й оточення потребуватимуть ваших iдей та участi. Поставтесь із розумiнням до проблем близьких.

РАК

Позитивний погляд на життя вiдкриє перед вами новi можливостi. Поставтесь відповідально до справ, пов’язаних із кар’єрою. Саме зараз вiдкриваються цiкавi перспективи. Цього тижня варто обговорити з начальством питання, що вас хвилюють. Можливі позитивнi змiни у фiнансовiй сферi. Якщо вирушите у дорогу, готуйтеся до непередбачених обставини. У вихiднi спробуйте вiдпочити i виспатися.

ЛЕВ

Чим менше зусиль докладете, тим легше вирiшиться справа. Можливi змiни на роботi. Проявiть терпiння i працьовитість – i все владнаються на вашу користь. У п’ятницю рекомендується завершити раніше розпочаті справи. У вихiднi змiна мiсць i вражень – головна складова успiху.

ДIВА

Цього тижня кращими лiками вiд життєвих розчарувань буде повне занурення в улюблену роботу. Не намагайтеся шукати винних – це шлях у нiкуди. Якщо ви знайдете в собi сили й оптимiзм, буднi минуть спокiйно i розмiрено. З вами буде приємно спiлкуватися. У вiдносинах із близькими людьми намагайтесь дотримуватись дистанцiї, не вiшайте на їхню шию свої проблеми.

ТЕРЕЗИ

Непоганий тиждень для змiни роботи. До того ж з’являться нові друзi. Зараз вашi слова можуть магiчно вплинути на навколишніх. У середу будьте терплячими – тоді досягнете бажаного. Четвер – це день пiднесеного настрою, коли радiсть вiдкриває перед нами новi обрiї. У п’ятницю краще зi всiєю рiшучiстю позбавитися зайвого непотребу i порадувати себе приємним придбанням.

СКОРПIОН

Цього тижня настає слушний момент для весняного оновлення. Можете зважитися на грандiознi плани. Середа обiцяє радiсть спiлкування i творчу роботу. У четвер i п’ятницю ви здатні продемонструвати високий професiоналiзм. Начальство це оцiнить. Можете розраховувати на додатковий дохiд.

СТРIЛЕЦЬ

Говорити про справи не варто, краще просто робити. Якщо у понедiлок докласти певних зусиль, то ви досягнете високих результатiв майже в усьому. Та й середа теж буде вельми вдалим днем. У п’ятницю не варто вiддавати всi сили роботi, згадайте про сім’ю, адже їй теж потрiбнi турбота й увага. Вихiднi краще провести разом i вирiшити дрiбнi побутовi проблеми.

КОЗЕРIГ

Ви будете переповненi творчими задумами. Намагайтеся не давати обiцянок, їх буде важко виконати, навiть якщо дуже захочеться допомогти. Цього тижня сприятливi зустрiчi з друзями i рiднею. Запросiть усiх до ресторану. Побалуйте себе вишуканими стравами. Проявляючи турботу, ви вiдчуєте, що теж оточенi увагою.

ВОДОЛIЙ

Весь тиждень ви, схоже, вирішуватимете проблеми на роботi. Проте спершу варто все ретельно продумати. На початку тижня вам доведеться кiлька разiв повторити навколишнім, чого саме ви вiд них хочете. Не турбуйтесь, ваша наполегливiсть i увага до деталей допоможуть досягти бажаного. У вихiднi не ухвалюйте важливі рішення спішно.

РИБИ

Майте на увазi, що дуже багато того, що ви захочете цього тижня, може здійснитись. Тож варто бути обережнiшими у своїх бажаннях. Або хоча б стежити за чiткiстю формулювань. Учiться сумiщати старе i нове, вiдкидаючи все зайве. У сiмейному життi вам обiцянi затишок i спокій. У п’ятницю ви можете чудово провести час на вечiрцi. А ось у вихiднi краще залишитися вдома.

Все по темі: віщування  прогноз 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин