Адміністративну послугу у Кременчуці можна замовити «онлайн»

На черзі послуги із питань містобудування та архітектіри.

Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці спрошує процес отримання послуг наскільки це можливо: у найкоротший строк та за мінімальною кількістю відвідувань суб’єктів звернень.

Як повідомляє ЦНАП міста Кременчука на своїй сторіці в «Фейсбук», на черзі послуги із питань містобудування та архітектури.
• Надання інформації про відповідність намірів щодо місця розташування стаціонарних тимчасових споруд комплексній схемі та Правилам розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Кременчука (послуга 28-07);
• Надання дозволів на виконання геодезичних знімань на території м. Кременчука (послуга 28-14).
Саме з цього приводу 21 березня відбулася робоча нарада у директора Департаменту «ЦНАП у місті Кременчуці» Тетяни Печериці. Спільно з представниками управління містобудування та архітектури на чолі з начальником Олександрою Волощенко, інженером-програмістом КП «Міськоформлення» Юлією Краснопольською урегульовували питання щодо переведення зазначених послуг у електронний формат.

А це, як відомо, можливість попереднього формування заявки на отримання послуг через сайт cnap-kremen.gov.ua та необхідність звернутися до ЦНАП лише за отриманням результату, після отримання sms-повідомлення, у вибраному під час оформлення заяви відділенні ЦНАП (Головний офіс, Автозаводський або Крюківський відділ).

Все по темі: адміністративні послуги ЦНАПу  замовити онлайн  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин