Кременчужани з інвалідністю можуть здобути вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету

Лише минулого року випускниками міських визих навчальних установ стали 8 громадян із інвалідністю.

Кременчужани з інвалідністю можуть здобути вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету.

За інформацією прес-служби міськради, на засіданні комісії з розгляду заяв осіб із інвалідністю, які виявили бажання отримати вищу освіту в вищих навчальних закладах міста Кременчука за рахунок коштів міського бюджету, під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової було прийняте рішення про відшкодування коштів за навчання певній кількості громадян, які мають відповідний статус і навчаються на базі міських ВИШів.

Кременчужанам нагадують, що у Кременчуці  в 2012 році розпочала дію програма навчання кременчужан із вадами здоров’я у вищих навчальних закладах, що фінансується з міського бюджету.

Її головною метою є поєднання зусиль органів місцевого самоврядування та вищого навчального закладу задля реалізації права отримання вищої освіти людям із інвалідністю для їх подальшої професійної, соціальної адаптації та інтеграції в суспільство. Тільки минулого року випускниками міських вищих навчальних установ стали 8 громадян із інвалідністю.

До уваги кременчужан, які мають статус особи з інвалідністю та бажають здобути вищу освіту в вищих навчальних закладів Кременчука, за детальною інформацією про те, як можна взяти участь у міській програмі «Вища освіта – без обмежень», вам необхідно звернутися до департаменту освіти міста.

Все по темі: кошти міського бюджету  Кременчук  особи з інвалідністю 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин