«На що ви готові?..» – «Мамахохотала» у Кременчуці

Продати чоловіка, сісти на шпагат та майже дві години безупинно реготати готові були кременчужани під час виступу шоу «Мамахохотала» у ПК «Кредмаш».

Уже вдруге ці хлопці, дівчата і навіть близнюки з неперевершеним почуттям гумору приїхали до Кременчука.

Свій концерт вони розпочали з виступу кременчуцьких дітей на сцені. Танцювальній імпровізації кременчужан плескав увесь зал. Дівчинка Домінікана навіть сіла на шпагат, щоб підкорити публіку. Проте приз – футболка з логотипом «Мамахохотала» – дістався іншому учаснику – Богдану «з підтанцівки Олега Винника».

А ще, щоб отримати футболку, кременчужани складали вірш про учасника шоу Олега Маслюка та Кременчук. Як виявилося, саме без цього гумориста міський пологовий будинок зазнає збитків. Правда, «Ти кращий!» Олегові Маслюку із залу кричав брутальний чоловічий голос. «А на аватарці ти інша», – пожартували артисти у відповідь. Одна із жінок навіть готова була продати власного чоловіка, щоб отримати брендовий подарунок.

Навіть ті, хто регулярно переглядає відеовиступи шоу «Мамахохотала», могли побачити чимало нових номерів. І, звичайно, насміятися від душі.

Класичний матріархат у традиційній українській сім’ї, перший у Кобеляках магазин Dolce & Gabbana, знайомство з батьками, реклама горілки «Магніт» від справжніх алкашів, ситуації на уроках у школі та фільм жахів, під час якого дівчина дійсно знає, як налякати свого хлопця. А ще гумористичні соцопитування та чимало іншого. Під час концерту потрібно було стримуватися, щоб не луснути від сміху. Адже ситуації, розіграні акторами, буденні, багатьом до болю знайомі, узяті із життя. Тому, напевно, настільки близькі, зрозумілі та смішні.

Також під час концерту «Мамахохотала» розповіли про свій новий серіал «Куратори» – «усе крім навчання» студентів-медиків, чимало з яких приїхали навчатися до України з-за кордону.

Завершився концерт гучними оплесками глядачів.

Все по темі: гумор  Кредмаш  Мамахохотала  шоу 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин