Нові тролейбуси незабаром прибудуть до Кременчука

Планується, що вже в квітні перші тролейбуси почнуть обкатнку в Кременчуці.

Поповнення комунального тролейбусного парку Кременчука відбудеться найближчим часом. Тролейбуси виготовлено на Луцькому автомобільному заводі, що входить до корпорації  «Богдан», із комплектуючих, в тому числі двигунів,  вітчизняного виробника, а придбано за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

За інформацією прес-служби міськради, сьогодні, 26 березня міський голова Віталій Малецький та народний депутат України Юрій Шаповалов у Луцьку оглянули першу партію електротранспорту, які вийшли з конвеєру підприємства та готові до  відправки в Кременчук.

Вони перевірили якість збирання тролейбусів, зручність для пасажирів та водіїв. Побаченим залишилися задоволені. Планується, що вже в квітні перші тролейбуси почнуть обкатку в Кременчуці.

Також кременчужанам нагадують, що «Проектом оновлення міського електротранспорту». передбачено придбання для Кременчука 50 низькопідлогових тролейбусів та запасних частин до них,  включаючи 10 одиниць на автономному ходу, а також відновлення тролейбусної інфраструктури на правобережній частині міста.

 

Все по темі: Кременчук  новы тролейбуси  скоро прибудуть 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин