Кременчужанам потрібно бути уважними: шахраї створили клон офіційного сайту «Ощадбанку»

Адреса шахрайського сайта – oschadbk.com.

Ощадбанк попереджає про виявлення шахрайського фішингового сайта, який майже повністю дублює офіційний сайт «Ощадбанку».

Про це на своєму сайті повідомляє «Ощадбанк».

Адреса офіційного сайта Ощадбанкуhttps://www.oschadbank.ua,

Адреса шахрайського сайта oschadbk.com.

Ощадбанк звертає увагу про те, що він немає жодного стосунку до сайта oschadbk.com чи розміщеної на ньому шахрайської копії онлайн-банкінгуhttps://online.oschadbk.com/nfs/index.php.

Ощадбанк вже звернувся до Департаменту кіберполіції та Служби безпеки України для блокування вказаного сайта та проінформував Національний банк. Як зазвичай виявляється в подібних випадках, хостинг шахрайського сайта знаходиться за кордоном, тому для його закриття можливо знадобиться певний час.

Також він нагадує, щоб убезпечитись від шахраїв, потрібно користуватись сайтами, адреса яких починається з https://. Реєстрація сайта повинна бути на національному домені .UA.

Фішинговий сайт — шахрайський веб-ресурс, який виманює реквізити платіжних карток під виглядом надання послуг, що не існують (наприклад, поповнення мобільного рахунку, перекази з картки на картку), або веб-ресурс організації, якій користувач довіряє (наприклад, клон інтернет-банку), що має на меті збір реквізитів платіжних карток для подальшої крадіжки грошових коштів з рахунків держателів платіжних карток.

 

Все по темі: клон сайту  Ощадбанк  шахраї 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин