«Серце до серця»: на кошти зібрані під час акції придбають обладнання для діагностування слуху

У Кременчуці на обліку перебувають 85 дітей із вадами слуху, з них, 57 – глухі та 28 – слабочуючі.

У Кременчуці учасники акції «Серце до серця» цього року збиратимуть кошти на придбання обладнання для діагностування вад слуху для міської дитячої лікарні.

За інформацією прес-служби міськради, сьогодні під час офіційного старту акції лікар дитячої лікарні Руслан Герман повідомив, що у Кременчуці на обліку перебувають 85 дітей із вадами слуху, з них, 57 – глухі та 28 – слабочуючі.

Для проведення аудіометричних досліджень лікарні необхідний сучасний імпедансометр. Імпедансний аудіометр призначений для диференціальної діагностики патології середнього вуха. У Кременчуці такого обладнання не було, тому всіх дітей, які потребують такого дослідження доводилося направляти на обстеження в місто Полтаву.

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що не менш важливим є і можливість діагности вад слуху у новонароджених. Тому кременчужани у рамках акції «Серце до серця» збиратимуть кошти на придбання цього апарату для дитячої лікарні, а міська влада  у рамках бюджетної програми підтримки материнства та дитинства  планує придбати необхідне обладнання для міського пологового будинку для ранньої діагностики вад слуху. «Кременчужани не повинні їздити за 100 км, щоб обстежити свою дитину. Не кожна родина може дозволити собі це і фінансово», – зазначив керівник міста.

Все по темі: «Серце до серця»  діагностування слуху  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин